כיריים חשמליות בוש

משפחות רבות, עברו להשתמש בכיריים חשמליות, במקום בכיריים הפועלות על גז. יש הרבה יתרונות לכיריים חשמליות. ניתן לשלוט בעוצמת החום, ובטמפרטורה. ניתן לכוון את הכיריים לטמפרטורות גבוהות יותר מאשר חום האש בכיריים גז. ניתן גם לכוון לפי שעון מתי ייכבה הסיר. ישנם מותגים שונים של כיריים חשמליות. אחד מהמותגים המובילים בכיריים חשמליות, הוא "בוש", תוצרת גרמניה. כמובן, כיריים אלו מצריכות חיבור חשמל תלת פאזי. 

מה מאפיין את הכיריים החשמליות של "בוש"?

למותגים השונים של הכיריים החשמליות, ישנם מאפיינים ייחודים. גם לחברת בוש, יש מאפיינים ייחודיים, אותם תוכלו לראות בכיריים החשמליות. את המאפיינים הללו, יחפשו בחנויות מי שזקוקים לכיריים חשמליות דווקא בסגנון זה. אם נסתכל על כיריים חשמליות בוש, נוכל לראות את אזורי הבישול והטיגון, מסומנים ב+ גדול. בצד ימין, יש לוח של מכוונים. ניתן לשלוט בטמפרטורות של הכיריים, ובפרמטרים נוספים. עלות כיריים אלו יקרה, ומחירם הוא מעל 5,000 ₪. 

סוג זול של כיריים חשמליות תוצרת בוש.

אם בכל זאת אתם רוצים לקנות כיריים חשמליות תוצרת "בוש", תוכלו לקנות כיריים חשמליות עם 4 אזורי בישול. לכיריים אלו אין אזור פיקוד. יש אזור קטן מאוד של שליטה וכיוון. לכן, מחיר כיריים אלו זול במיוחד. כיריים אלו, עולות באתר "עוצמה", 2,400 ₪. 

הכיריים החשמליות של "בוש" בטוחות!

אחד מהדברים שמפחידים הורים, וגורמים להם לפחד לקנות כיריים חשמליות, הוא העדר מנגנון בטיחות. ללא מנגנון זה, עלול ילד קטן לשים את ידיו על הכיריים, ולא עלינו להיכוות. מנגנון הבטיחות של "בוש", גורם לכך שהכירים ידלקו ויתחילו לחמם, רק כאשר החיישנים המיוחדים של הכיריים יזהו מגע מתכתי. החיישנים המיוחדים יודעים להבדיל בין מגע יד אדם, לבין מגע מתכתי. וכך, הילדים לא יוכלו לקבל כוויה מהכיריים. 

בכיריים החשמליות של "בוש", אין הפתעות בצריכת החשמל.

על מנת שהכיריים לא יצרכו כמות גדולה מדי של חשמל מבלי שנרגיש, קיימם בכיריים של בוש, מנגנון מיוחד המפסיק את פעולת הכיריים, בעת שיש חריגה מצריכת החשמל שנקבעה. בכל, לא יהיו לנו הפתעות מיוחדות בחשבון החשמל החודשי. כדי שלא יהיה ניתן לשנות הגדרות חיוניות בזמן הבישול, יש מנגנון הנועל את פיקוד הכיריים, בעת הבישול. 

למה כדאי לקנות כיריים חשמליות של "בוש", ב"עוצמה- שיווק מכשירי חשמל"?

משום שאתם לא צריכים לצאת מהבית, להתרוצץ בחנות, ולשלם בסופו של דבר פערי תיווך. אתם רוכשים באתר את הכיריים, ישירות מהיבואן. בנוסף, אתם יכולים לתת פריסה נוחה של תשלומים. ניתן לשלם עד 12 תשלומים באתר. הרוכשים באתר, מקבלים על הכיריים אחריות ישירות מהיבואן. המשלוח יגיע אליכם עם הכיריים חינם אל פתח הבית. יש לכם בעיות עם הכיריים? יש לכם שאלות? תוכלו להתקשר למחלקת הצרכנים של "עוצמה", ולשאול שאלות.