5 פעילויות מדליקות לסוף החופש הגדול

חדרי בריחה בראשון לציון

הנה, החופש הגדול כבר מגיע לסיומו ואתם בוודאי רוצים לעשות את המאמץ האחרון ולהוציא את הילדים שלכם לפעילויות בימים האחרונים של חופשת הקיץ הגדולה. ואכן בכל הנוגע לפעילויות בחופש הגדול – חשוב לדעת כי למרות שנראה שמיציתם וכבר את כלל הפעילויות וכי עשיתם הכל עם הילדים, עדיין ישנן 5 פעילויות כיפיות במיוחד לסגירת חופשת הקיץ הגדולה!

אז מהן הפעילויות?  

חדר בריחה – צרו עם הילדים לפעילות של חדר בריחה בה אפשר ליהנות מחוויות אקסטרים כיפית במיוחד! חדרי כאלה מספקים חוויה מלאת הרפתקאות שבו צריך להציל את היום! כיום ישנם שלל חדרי בריחה בכל רחבי הארץ כמו למשל: חדרי בריחה בראשון לציון, בתל אביב, בצפון ובדרום. בחרו את חדר הבריחה המתאים ביותר לכם ולילדים שלכם ותוכלו ליהנות מיום כיפי ונפלא.

פיקניק על חוף הים – צאו בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות אחר הצהריים לפיקניק על חוף הים. באמצעות הליכה לים עם כל המשפחה עם סנדוויצ'ים מפנקים, גבינות טובות ופירות: תוכלו לבלות כמה שעות טובות וכיפיות על חוף הים.

רפטינג בנהר הירדן – דרך נוספת אשר באמצעותה אפשר להעביר יום כיפי עם הילדים היא באמצעות חווית רפטינג בחוף הירדן. באמצעות סירות רפטינג ומדריך צמוד יכולה המשפחה לבלות ביום מלא חוויות אקסטרים שבהם גם נהנים ממי הנהר הצוננים וגם מתגבשים יחד לחוויה משפחתית יוצאת דופן.

טיול בלונה פארק – ילדים שהולכים עם הוריהם ללונה פארק הם הילדים המאושרים ביותר בעיקר בימים בהם בלונה פארקים בישראל נוספים  יותר ויותר מתקנים המספקים חוויות אקסטרים. בשל כך מומלץ כבר עכשיו להגיע אל אחד מפארקי השעשועים בארץ על מנת לצאת לחוויית מתקנים וכיף בכל רחבי הארץ.

סיור בשווקים – בכמה וכמה ערים גדולות בארץ אפשר לפקוד עם הילדים שווקים צבעוניים כמו שוק מחנה יהודה בירושלים, שוק הכרמל בתל אביב, שוק עכו ועוד. הגיעו אל השווקים התוססים באחת הערים הגדולות, הצטרפו לאחד הסיורים הקולינאריים שמספקים סיפורי שווקים, חווית טעימות וטעמים ותוכלו ליהנות מיום כיפי במיוחד בשווקים צבעוניים ותוססים!

לסיכום, החופש הגדול הוא דרך נחמדה וכיפית לבלות זמן איכות עם הילדים ועם כל המשפחה! לכן בין אם מדובר בבילוי בתוך חדרי בריחה בראשון לציון, או כל חוויה אחרת – אל תפספסו יום מושלם עם הילדים!