הפלגת נופש באונייה

הפלגת נופש

הפלגות נופש הפכו בשנים האחרונות לפופולריות במיוחד וזאת בשל היכולת של הפלגות כאלה לאפשר לנופשים את כל מה שצריך בתוך ספינה אחת, והיא סוג של בית מלון צף ברמת חמישה כוכבים בו יש את כל הדרוש לנופש מושלם!

מלבד במלון הצף, הפלגות מסוג זה מקנות שבוע ואף יותר של הגעה אל יעדים מרהיבים ביניהם יעדים באירופה, בים השחור, ביפן, כאשר הפלגות נופש ישנן לאיים המלדיביים ושלל יעדים מקסימים.

אבל מה כולל המלון?

מלון שהוא אוניה הוא כזה שיש בו הכל! במלון המפואר בדרך כלל, יש אולם אירועים ומועדון לילה, חדר אוכל מרווח, מגרשי ספורט, חדרים מאובזרים וממוזגים, בריכה, סיפון שיזוף, מסעדה, אולם אירועים , ובעצם כל מה שצריך כדי להעביר בנעימים את ההפלגה מיעד אחד ליעד הבא.

לאיזה מקומות ניתן להפליג?

כיום ישנן חברות מקצועיות העוסקות בתחום הפלגות נופש, שעם החופשה המתוכננת בקפידה אותה מתכננים צוותי האוניה: אפשר להגיע לכל מקום החל מלערים תוססות כמו נאפולי, ברצלונה ומדריד על לכפרים מקסימים, מדינות בהן נראה שהזמן עצר מלכת, אפשר בהפלגה להגיע אל חופים מדהימים, תצפיות עוצרות נשימה, הרים ושלל אטרקציות שממתינות בכל מעגן שבו הספינה עוגנת.

למי מתאימות הפלגות מסוג זה?

אם בעבר הפלגה של כמה ימים הייתה מתאימה בעיקר לאנשים בגיל השלישי, הרי שכיום הפלגות נופש הפכו פופולריות במיוחד וכעת יותר משפחות צעירות קבוצות חברים, גברים ונשים כמו גם זוגות בוחרים בהפלגה מסוג זה.

בכך יכולים רבים מהנופשים להגיע אל כמה שיותר יעדים, לחקור ולטייל בהם, לערוך מסעי שופינג בערים גדולות, לבקר באתרי מורשת מדהימים, לחוות אטרקציות מלהיבות וכל מה שאפשר לחוות בטיול וחופשה כיפית במיוחד!

לסיכום, אם אתם רוצים לתכנן חופשה עבור קבוצת אנשים או לכל המשפחה – הפלגה משותפת תסייע לכם לנפוש על אוניית פאר נפלאה, עם טיולים משותפים כיפים ומודרכים המועברים על ידי חברות המתמחות בתחום!