מה תפקידו של אקטואר סיכונים פנסיוניים

אקטואר סיכונים פנסיוניים

הזקנה טומנת בחובה אופציה לאושר ועניין וזאת עקב העובדה כי אנחנו יוצאים לפנסיה ויכולים לבלות זמן חופשי רב עם הנכדים ולהתמיד בתחביבים שלנו. אך אתם חייבים לזכור כי בכדי להגשים את חלומותינו בזקנה אנחנו חייבים להבטיח כי תהיה לנו פנסיה מכובדת אשר תשרת אותנו כהלכה. הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות זה להתחיל לחסוך לפנסיה מיד אם שחרוריכם מהצבא ולהקפיד להפקיד את הכספים בקרן זו. הפנסיה היא כלי הכרחי בעת הזקנה ואסור לכם לזלזל בה אפילו לא לרגע. רוב הישראלים כאשר הם נתקלים בשאלות פיננסיות מפתחים אלרגיה חמורה ופוחדים רק מעצם העלאת הנושא. כך יוצא כי הם לא דואגים לבחון את קרן הפנסיה שלהם במשך שנים ארוכות ואינם משקיעים כל מאמץ בנושא זה. כאן בדיוק נכנס לתמונה אקטואר סיכונים פנסיוניים אשר אמון על בדיקת קרן הפנסיה שלכם ואשר ייתן לכם מענה לכל בעיה בקרן הפנסיה.

לא הפרישו לכם לפנסיה על פי החוק? זה לא סוף פסוק

לא פעם ולא פעמיים הישראלים יוצאים אל הפנסיה ומגלים כי המעסיק לא הפריש להם כספים כחוק. בישראל קיים צו המחייב את המעסיק להפקיד לכם כסף לפנסיה ואם הוא לא עושה כך הוא עובר על החוק. העניין הוא שאם המעסיק יפקיד לכם עכשיו את הכספים אתם תפסידו מאות אלפי שקלים בגלל שהריבית בקרן הפנסיה לא נצברה. אז מה עושים כיצד מחשבים מה מגיע לכם מהמעסיק? כיצד נבטיח כי נקבל את הכספים המגיעים לנו בקרן הפנסיה? התשובה היא שאתם צריכים לפנות אל אקטואר סיכונים פנסיוניים אשר ייתן לכם את המענה המקיף ביותר והטוב ביותר.

בחרו רק אקטואר עם ניסיון בתחום

כאשר אתם מסתכלים על השוק של אקטואר סיכונים פנסיוניים אתם צריכים לבחון לעומק את הניסיון של האקטואר ובפרט את הניסיון של האקטואר בפנסיה. רק כך תבטיחו כי האקטואר יפיק את חוות הדעת הטובה ביותר ויעשה את עבודתו בצורה הטובה ביותר שיש. עליכם לבחון לעומק האם האקטואר עסק פעם בסיכונים בפנסיה ולא להתפשר על נושא זה.