חבילות פרסום ברדיו

חבילות פרסום ברדיו

הפרסום ברדיו יכול להפוך כל מוצר לשיווקי ובעל תפוצה עצומה, באמצעות חבילות פרסום ברדיו אשר יאפשרו להגיע למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ.

בישראל קיימת חשיפה גבוהה ביותר לתחנות רדיו שונות. למרות קיומם של אינספור ערוצי טלוויזיה, גם כיום אחוזים ניכרים מתושבי ישראל מאזינים לרדיו שעות ממושכות. המאזינים המינימליים מאזינים לרדיו בדרך אל ומהעבודה ואילו רבים אחרים מאזינים לרדיו כשהם בבית, בעבודה ובכל זמן פנוי אחר.

יתרונות הווקאליות

שלא כמו האינטרנט, חבילות הפרסום ברדיו מאפשרות יצירת קשר ישיר עם המאזין, בלי מחיצות ובפנייה ישירה אל המאזין. הווקאליות מאפשרת שימוש באינטונציה הנכונה והמתאימה לסוג הפרסום, כך שהלקוח נחשף ישירות אל המסר בין שהוא אינטימי, שקט, עצוב, שמח, מלא תקווה או התרגשות. הווקאליות משמשת כאן כאמצעי מתווך המאפשר יצירת קשר אישי וישיר עם המאזין, תוך יצירת קרבה באמצעות האינטונציה.

חשיפה גבוהה

למרות קיומם של אמצעי תקשורת אחרים, גם כיום ישנו אחוז מרשים של מאזינים לרדיו ברמה היומיומית. הרדיו זמין לכל אדם כמעט, בין אם מדובר במי שנמצא בבית, במשרד, בקניון או ברכב. הודות לזמינות הגבוהה של הרדיו, חבילות פרסום ברדיו מאפשרות הגעה לאנשים בכל מקום בארץ, בכל שעה סביב השעון. אחוזי החשיפה הגבוהים של הפרסום ברדיו נשמרים לאורך השנים ותחנות הרדיו הגדולות ביותר מגיעות לחשיפה ארצית בשיעורים מרשימים, בעיקר בשעות ההגעה לעבודה והחזרה הביתה.

שבירת מחסומים פסיכולוגיים

בעידן עתיר מידע, מרבית צרכני המידע יוצרים מעין חיץ, חסם הממסך את כמויות המידע העצומות על מנת לחסוך בפעילות מוחית מוגברת וכדי לא להצטרך לעבד את כמויות המידע העצומות. בעת הנהיגה או הנסיעה, הנוסע אינו מתמקד בפרסום אלא בדרך וכך, הוא מאזין לפרסומים מבלי ליצור חיץ או מיסוך מחשבתי, הבא לידי ביטוי בהתנגדויות או בביקורות כלפי הפרסומים.

בחירות חבילות פרסום ברדיו

מרבית הפרסומות המשודרות ברדיו נמשכות 30 שניות, בהן ניתן להעביר כמעט כל מסר רב משמעות בצורה ברורה, מלאה וממוקדת. הודות לתמצות שבפרסומי הרדיו, המאזין אינו מותש ואינו מחכה לפרסומות שייגמרו, תופעה הקיימת בפרסומות הטלוויזיה או האינטרנט.