הטכניקות החדישות לטיפולים אסתטיים בפנים

טיפולים אסתטיים בפנים

כולם רוצים מראה פנים כמה שיותר מחמיא. יש כאלה אשר נולדו עם תווי פנים נהדרים ויש לא מעט אנשים אשר תמיד חלמו לתקן את המראה שלהם אבל חששו לעשות זאת בשל הצורך להיכנס אל ניתוח שבו יש לא מעט סיכונים.

הטכנולוגיה המודרנית עם השנים הביאה כל מיני סוגים של חידושים רפואיים אשר איתם יכולים לערוך סדרה של טיפולים אסתטיים בפנים ללא ניתוח כירורגי, ועם הרבה מאוד תוצאות שמשברות בצורה חד משמעית כי די לטיפולים מהסוג הישן, עם מעבר ברור אל עבר טיפולי יופי אסתטיים חדשניים מהירים ואפקטיביים למראה פנים צעיר ומושלם.

פיסול אף ללא ניתוח

מי היה מאמין כי יש דרך לתקן את המראה הנוכחי של האף מבלי לבצע את הפעולה הדי כוחנית הזו של ניתוח אף שבמהלכה למעשה שוברים את העצם של האף ומתקנים אותה אל המידות והצורה שנבחרה על ידי המטופל ששוכב שם מורדם בצורה מלאה.

קרוב לוודאי שאם היו חושפים את המידע החשוב הזה כי ניתן לבצע שדרוג של מראה האף בלי כל ההתערבות הכירורגית הזו, אזי מטופלים רבים ללא כל ספק היו מעדיפים טיפול שכולל חומרי מילוי מתקדמים כמו "רדאייס" או "אלנסה", בלי אשפוז, בלי זמן החלמה וחזרה מלאה אל השגרה עם תוצאה משביעת רצון שכבר רואים ביציאה מן המרפאה.

טיפולים הנעשים עם חוטים

פעם על מנת השיג מראה מפוסל של הפנים היה צורך בחיתוך והרמה הנעשה בהרדמה מלאה, כיום בעזרת השימוש עם חוטי הפלא ” “Happy Lift יכולים למעשה להתקדם אל מראה פנים שנראה צעיר ורענן מבלי לעבור הרדמה מלאה וטיפול שהוא פולשני ובעל סיכונים שונים.

החוטים הללו ממוקמים באזורים הנדרשים לפי המצה הפרטני אצל כל מטופל וגורמים אל המתיחה של העור והיצירה של קולגן חדש באזורים הללו של הפנים. הטיפול יכול להיות מתאים עבור עור שצנח לו עם השנים ועור שנעשה רפוי בצורה לא מחמיאה, ואינו מוגבל אך ורק אל אזור הפנים כי א לאזורים נדרשים אחרים כמו אלו של הצוואר.