צימרים עם בריכה בצפון – מדוע זה משתלם לנו?

צימרים עם בריכה בצפון

החל מסוף שנות התשעים בערך, עם יציאת צה"ל מלבנון, החלה פריחה של תיירות פנים באזור צפון הארץ, כאשר הדגש העיקרי הוא של תיירות צימרים. משפחות רבות ביישובים באזור, ניצלו את השקט שהגיע למקום אחרי 18 שנה של מלחמה, והחליטו לבנות יחידות נופש ולהציע אותן לישראלים, זוגות ומשפחות, אשר חיפשו תיירות מסוג אחר, שונה מזו שהם יכלו למצוא בבתי מלון, למשל.

בין היתר, אפשר למצוא מגוון רחב של צימרים עם בריכה בצפון, לצד אטרקציות אחרות, למשל, ג'קוזי פנים וחוץ, סאונה ומתקנים אחרים אשר אפשר בעזרתם לבלות וליהנות במשך סופשבוע או יותר. מן הסתם, אותם צימרים מעוצבים בצורות שונות, בדרך כלל בסגנון כפרי, מתוך הבנה, שכל מי שמגיע אל אותם צימרים, מעוניין ליהנות מחוויה אחרת, לשבור את השגרה, ליהנות ממשהו מיוחד, יוצא דופן.

צריך לומר, צימרים עם בריכה בצפון הם אטרקציה לא רק עבור זוגות ומשפחות, הרבה פעמים אפשר למצוא שם גם קבוצות של חברים אשר מגיעים בשביל לבלות אירועים ומועדים שונים, החל מימי הולדת ועד מסיבות רווקים ורווקות, כמובן בתנאי שאלה נערכות בתנאי המקום.

השאלה הנשאלת היא, למה זה משתלם לנו? הרי יש לנו אפשרות ליהנות מבתי מלון רבים, גם באזור הצפון וגם במקומות אחרים. אפשר גם למצוא לא מעט אכסניות במחירים מוזלים וכן שירותי קמפינג אשר מאפשרים לישון בשטח, בחינם או במחיר סביר.

למה עדיף לבחור צימר עם בריכה

ובכן, זה לא רק עניין של עלות כלכלית, זה הרבה מעבר לכך. כשזוג צעיר או משפחה מבקשים לצאת לצימר, הם לא עושים את זה מתוך מחשבה שהם יוצאים לנופש, זה מעבר לכך. יש פה ניסיון לשבור את השגרה המוכרת, בין אם זו השגרה היומיומית ובין אם זו השגרה של חופשות. הרי בתי מלון עם בריכות ועם דברים אחרים, אנחנו יכולים למצוא בכל מקום, אנחנו יכולים ליהנות מהם בכל חופשה.

לעומת זאת, מצימר פרטי עם בריכה או עם ג'קוזי וסאונה בחדר, ובוודאי אם מדובר בצימר שנמצא מול הנוף של הגליל העליון או התחתון, רמת הגולן, כנרת או כל מקום אחר, זה משהו שונה לגמרי, משהו מיוחד. החוויה היא אחרת, אנחנו לא נרגיש אותה בשום בית מלון ובשום מקום אחר.

חשוב להדגיש עוד, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של צימרים בגדלים וסגנונות שונים. למה זה משמעותי? אנחנו לא צריכים להתפשר. אנחנו יכולים לבחון היטב מה קיים, מה פנוי וזמין, ועל פי זה, להחליט איזה צימר מתאים לנו, איפה נכון לנו לקחת, אילו שירותים אנחנו מחפשים ומה אנחנו יכולים לקבל.

לסיום, אין ספק שמדובר בחוויה אחרת, שונה וייחודית, חוויה שתוכל לעזור לנו לנפוש מספר ימים ולחזור אל השגרה כמו חדשים.