עורך דין לנזקי גוף – כדי שתקבלו את כל מה שמגיע לכם

בור בצדי הדרך, אבן בולטת במדרכה, רצפה רטובה במסעדה, כל אלו עלולים לגרום להחלקות, מעידות ונפילות. כאשר דבר כזה קורה, אפשר לתבוע את האחראים לנזקים הללו ולקבל פיצויים משמעותיים. אך כדי שאכן ניתן יהיה לקבל את הפיצויים המרביים על נזקי הגוף, יש להיעזר בעורך דין מומחה שיעניק את הליווי המקצועי.

כל מי שמוצא את עצמו נפגע או ניזוק בנזק גופני כלשהו וזה יכול להיות בכל מקום, אם זה באוטובוס ציבורי ואם זה בעקבות מעורבות בתאונת דרכים, זה גם עשוי להיות בעקבות החלקה במקום ציבורי במסעדה או בקניון וכדומה. בכל אותם מקרים לא חייבים להשלים עם הנזקים על כל העליות הכרוכות בכך ועוד יותר בהפסד ימי עבודה שנגרמים בעקבות זאת. ישנה אפשרות לתבוע את העומדים מאחורי המחדלים הללו וליהנות מפיצויים מתאימים אשר יוכלו לסייע ולפתור את המצוקה הכלכלית אשר נגרמה בעקבות כך.

אך כדי שאכן ניתן יהיה להצליח בתביעה ולקבל את מירב הפיצויים – כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין נזיקין מקצועי אשר מכיר היטב את כל הסוגיה לעומק וידע ללוות באופן מקצועי את התובע לאורך כל התהליך עד לסוף הטוב.

איך תבחרו עורך דין נזיקין?

שוק עורכי הדין הינו שוק גדול ומסועף ולא כל אחד מוסמך לטפל בכל בעיה. כדי שתקבלו את המענה המושלם לבעיה הספציפית שלכם, אתם חייבים לבדוק כי אכן הגעתם אל הכתובת הנכונה ופניתם אל האדם הנכון שאכן יסייע לכם למצות את כל הזכויות שלכם.

אז מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בעורך הדין?

  • ניסיון וותק – חשוב לברר האם עורך הדין מנוסה ומכיר את התחום של נזקי גוף. הוותק והניסיון הינן משמעותיים מאוד במקרים אשר בהם אתם רוצים להצליח בהגשת התביעה. 
  • עורך דין שמייצג רק אותנו – חשוב לוודא כי עורך הדין שבחרנו ייצג אותנו כלקוחות פרטיים והוא אינו פועל לצד חברות הביטוח. זאת כדי שיפעל עבורנו בכל מאת האחוזים.
  • עורך דין מתמחה בתחום – חשוב שעורך הדין יתמחה בתחום הספציפי של נזקי גוף.

עו"ד קרן פרידמן הר לב – הכתובת שלכם כדי שתקבלו את כל הזכויות שלכם.