קייטרינג לאירועים –להציע לאורחים את האוכל הטוב ביותר

מגש אירוח מומלץ

כשאנחנו עורכים אירוע, לא משנה אם מדובר באירוע גדול או קטן, אחד הדברים המשמעותיים ביותר שאנחנו אמורים לתכנן אותו הוא הקייטרינג שנציע לאורחים שלנו. סביר להניח שזה יהיה אחד הדברים שישפיעו על ההנאה שלהם באירוע ועל האופן שהם יזכרו אותו. 

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא היום מגוון רחב של סוגי קייטרינג אשר ניתן להציע באירועים. החל מקייטרינג כללי בסיסי וכלה בקייטרינג גורמה, קייטרינג שף, קייטרינג שמבוסס על מטבחים שונים בעולם ועוד. 

באופן טבעי הבחירה שלנו צריכה להיות מותאמת על פי פרמטרים שונים, כאלה שאנחנו קובעים לאירוע. למשל, פרמטרים כגון אופי האירוע, הקונספט שלו, אופי האנשים שאמורים להיות נוכחים באירוע, מועד האירוע, וכן התקציב שאנחנו יכולים להקצות עבור שירותי קייטרינג. יש לכל פרמטר משמעות, מאחר ואנחנו לא יכולים ולא רוצים, לבחור שירות קייטרינג שאיננו מתאים לאירוע שאנחנו עורכים או לסוג הקהל שאמור להיות נוכח בו. מן הסתם, גם לא נרצה שהתקציב יחרוג מהיכולות שלנו. 

איך בוחרים את הקייטרינג בצורה הטובה ביותר

ההמלצה היא לא ללכת על דברים מורכבים מדי, דברים מתוחכמים יותר מדי, ומצד שני גם לא ללכת על דברים פשוטים. 

אם אנחנו נבחר בקייטרינג מתוחכם מדי, אנשים שלא מתחברים לזה, עלולים שלא ליהנות ולא לאכול, לעומת זאת, אם נבחר בקייטרינג סטנדרטי, פשוט, אז לא יהיה בכך שום ייחוד, וזה יהפוך את האירוע שלנו לשגרתי. לכן מומלץ להזמין קייטרינג שכן יש בו ייחוד, יש בו מנות מקוריות ומיוחדות, אך דברים שיכולים לדבר לכולם, דברים שכל הקהל יוכל ליהנות מהם. 

נקודה אחרת שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, אם אנחנו מחליטים להזמין שירותי קייטרינג לאירועים, עלינו לשאול את עצמנו לא רק מה יש בתפריט, כמה מנות הוא כולל ואילו מנות, אלא גם כיצד אנחנו מעוניינים להגיש אותן לאורחים שלנו, איך אנחנו מעוניינים לעצב את המנות שלנו, ואיך הן משתלבות עם לוח הזמנים של האירוע. 

מן הסתם, כל נקודה כזו תיבחן גם בהתאם למה שהחברה יכולה לספק לנו ועד כמה היא עושה את זה בצורה מקצועית.