עורך דין פלילי

פטיש בית משפט - עורך דין פלילי

עורכי דין רבים מודים, כי התחום הפלילי הינו התחום המשפטי המרתק ביותר. ניתן למצוא כי קיימות עבירות קשות בתחום זה כמו: רצח, ריגול, עבירות סמים, שוד ועוד ההחלטה של ייצוג ע"י עו"ד דין פלילי הינה קשה, היות ולא כל עו"ד יכול להתמודד מול מוסר וכן, לשמור על משפט הוגן. הדבר החשוב הוא למצוא עו"ד שיש בו אמון, כך שתמיד הוא יוכל לשתף את הלקוח בצעדים שהוא עומד לנקוט.

בתחום הפלילי ישנן עבירות שנות כגון:

  • עבירות תחבורה כגון נהיגה בשכרות או תחת סמים ונהיגה בפסילה
  • עבירות שוד ורכוש
  • הריגה ואישום ברצחפטיש בית משפט - עורך דין פלילי
  • עבירות סמים
  • עבירות צווארון לבן
  • עבירות מין

מומלץ לבדוק מי עורך דין פלילי שייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. בררו כמה זמן קיים המשרד, אילו הצלחות נחל עוה"ד שברצונכם לשכור את שירותיו, המלצות לגביו וכדומה.

גלו שקיפות מול עוה"ד הפלילי

כמובן שכן עורך דין פלילי ישאל אתכם את השאלות הנחוצות והחיוניות שבאמצעות התשובות הוא ידע איזה עמדה עליו נקוט וכיצד לפעול. לדוגמא אם זו העבירה הפלילית הראשונה שביצעתם, או שאולי יש לכם התניות וכדומה. על פי התשובות שלכם הוא ימצא את קו הגנה שיתאים לתיק שלכם. במידה ומדובר במשפט פלילי מורכב יש לשכור את שירותיו של עורך דין מוכר בתחום הפלילים, כך שתחושו בטוחים יותר כי כל הסיכויים שתהיה לכם הקלה באמצעות ניסיונו העשיר של עוה"ד.

אם אתם נמצאים בבעיה קשה של מעורבות בפלילים, יש למצוא עורך דין פלילי אשר שמו מתוקשר בעיתונים בעקבות הצלחותיו בתיקים פליליים ידועים.

בחירת עורך דין המתמחה בפלילים על פי מורכבות המקרה

את בחירת עוה"ד המתמחה בתחום הפלילי, יש לבצע על פי מורכבות המקרה. אם מדובר בהסתבכות קשה, יש למצוא עו"ד ידוע שתבחרו בקפידה. גם בתחום הפלילי, קיימים תחומים ותת תחומים ויש למצוא עו"ד שכבר עסק בתיקים הדומים לתיק שלכם. כגון עו"ד המתמחה בעבירות סמים, עבירות רכוש ועוד. כדאי שתבררו כמה שיותר פרטים על יו"ד מומלץ בתחום הפלילים עד שתמצאו את מי שיתאים לכם וזאת שבמקביל ערכתם סקר שוק לגבי המחיר שהוא יגבה מכם.