עיצוב ותכנון גינות

עיצוב גינות גג

כאשר אתם בונים או רוכשים בית, הדבר הבא לאחר עיצובו יהיה עיצוב ותכנון גינות. הגינה היא ההמשך הטבעי של הבית ולכן, יש לטפח ולעצב אותה לא פחות מאשר את הבית עצמו. הגינה, אם היא קדמית או אם היא אחורית, היא זו שמהווה את כרטיס הכניסה אל ביתכם. יש להתייעץ תחילה עם מעצב גינות ולא לנסות לתכנן בעצמכם את הגינה, היות ואין לכם מושג, איזה סוג או גודל של עצים וצמחם יש לשתול, כיצד יהיה ניתן לחסוך בהוצאת הגינה וכן, השטחים השונים שיש להקציע בגינה כגון מיקום מתאים לפינת ישיבה , בריכת שחייה, ג'קוזי, פרגולה ועוד אלמנטים שהם אלה שיקשטו בסוף העיצוב את הגינה שלכם.

התחילו לתכנן את התקציב שתקציעו על עיצוב גינתכם

כאשר תתחילו להתייעץ עם מי שמומחה בתחום שלן עיצוב ותכנון גינות,כאשר הדבר הראשון שיבדוק מעצב הגינות הוא סוג האדמה והתנאים הגיאוגרפיים, כיווני השמש ועוד. נתונים אלה, משפיעים באופן מהותי, על עיצוב הגינה באופן נכון ומקצועי. יש לתכנן את התקציב שלכם, מול מעצב הגינות, כאשר הוא יחשב את העלויות השונות. בדרך זו, כבר תוכלו לבחור את האלמנטים השונים שישתלבו בגינתכם על י התקציב שהקצעתם מראש.

קחו בחשבון את נושא צריכת המים. בישראל מצב המים אינו מזהיר ולכן, רבים מעדיפים לשתול צמחים שהם חוסכים במים וכן, דשא סינטטי על פני דשא טבעי. כדאי לבחור את הקונספט שיתאים לכם תוך הליך עיצוב ותכנון גינות.ישנן מומחים בעיצוב כל סוגי הגינות ויש  לבחור את מעצב הגינה שלכם בקפידה ובאמצעות המלצות חמות.

עיצוב ותכנון נכון של גינות גג

לא לכולם יש בית פרטי עם חצר וישנם כאלה שגרים בקומות גג, אך אינם מעוניינים לוותר על גינה מטופחת ומתוכננת היטב.  זו הסיבה שיש לאתר מומחה בתחום של עיצוב גינות גג. מדובר למעשה באחד מהאתגרים הקשים למי שעוסק בתחום עיצוב הגינות, היות ויש להקפיד על משקל הגינה,כך שלא יכביד על בניין המגורים, לוודא כי התשתיות מתאימות ולא יקרה חלילה מקרה של נזילת מים שתגרו נזק לשכנים. יש לבחור מעצב גינות המתמחה בתחום ספציפי זה של תכנון ועיצוב של גינות גג.