סדנאות ניקוי רעלים – מה זה ולמי זה מיועד

פרי לניקוי רעלים

אחד הכלים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות להתמודדות עם בעיות פנימיות, התמכרויות וכן עם מצבים בהם אנחנו צורכים דברים שאנחנו לא רוצים לצרוך או כאלה שלא עושים לנו טוב, הן סדנאות ניקוי.

לא מדובר בסתם סדנאות ניקוי אלא מדובר בסדנאות ניקוי רעלים. על פניו זה אולי נשמע מוזר, אך אנשים רבים פונים לסדנאות אלו מתוך כוונה להתנקות. על מנת מבין כיצד ומה, צריך להבין קודם כל למה.

במהלך היום יום אנחנו צורכים, בכוונה או לא בכוונה, לא מעט דברים שאינם בהכרח עושים טוב לגוף שלנו. אנחנו צורכים מזון לא בריא וחומרים אחרים. אנחנו יכולים לחיות איתם, אך ההנחה היא שבמשך הזמן זה יפגע בנו ויסכן את בריאותינו. אנחנו יכולים וצריכים להפסיק לצרוך את אותם חומרים ואלמנטים שלא עושים לנו טוב, אך אנחנו צריכים קודם כל לנקות את הגוף שלנו מהם, לשם כך מיועדות אותן סדנאות.

סדנאות ניקוי רעלים מאפשרות לנו לנקות את הגוף שלנו מכל דבר שיכול להשאיר סימנים, להשאיר "פסולת" בתוך הגוף שלנו ולגרום לנו נזק, בין אם מדובר בנזקים פיזיים אמיתיים ובין אם מדובר בנזקים אנרגטיים או אחרים.

כיצד אנחנו עושים את זה?

סדנאות ניקוי הן לא דבר פשוט כל כך. כפי שניתן להבין זה מחייב אותנו לנקות את החלק הפנימי של הגוף שלנו. לשם כך, אנחנו צריכים בין היתר, לצום במשך מספר ימים בשביל שהגוף יתרוקן, אנחנו נצטרך גם לעשות פעולות שונות לשם כך, פעולות שאינן נעימות ודורשות לא פעם עזרה, נצטרך לצרוך מרכיבים שהם לא בהכרח הדברים הכי טעימים שיש, זאת על מנת לנקות את הגוף ולהעניק לנו חומרים בריאים יותר.

חשוב לומר, סדנאות מסוג זה מלוות לא פעם גם בפעילויות גופניות שונות, למשל יוגה, למשל מדיטציה ועוד. הרעיון הוא לרוקן את הגוף לא רק מחומרים רעילים פיזיים אלא גם ממחשבות רעילות, מתחושות ותכונות רעילות שיכולות לגרום לנו נזקים, בין אם מבחינה מחשבתית ובין אם מבחינות אחרות שישפיעו על חיינו.