סיורים מודרכים בעברית ברומא

צלמת - סיורים מודרכים בעברית

על מנת להכיר עיר כה מעניינת כמו רומא, יש להתארגן מראש ולהזמין סיורים מודרכים בעברית ברומא. ההסברים המעניינים על מקומות היסטוריים, תרבותיים ומקומות שהפכו לסימבול בעולם, יפתחו למטיילים עולם חדש ומרתק שאם היו מתנסים לו ללא מדריך טיולים דובר עברית זה היה שונה לחלוטין. רומא  מלאה בעתיקות, ארכיאולוגיה וארכיטקטורה מדהימה שלבטח לא ראיתם כמוה. יש לסייר עם המדריך בסיורים רגליים כמה שעות ולשמוע את ההיסטוריה המדהימה של רומי העתיקה ממדריכים שהם מומחים לנושא.

ישנם מקומות מוכרים ברומא שהפכו לסמליה הידועים עד לידי אסוציאציה כמו הקולוסאום, הוותיקן, הקפלה הסיסטינית ומקומות ידועים אחרים. תוכלו לגמוע את רומא בכמה ימים ולהכיר כל פינה שבה, מה שיותיר בכם רושם וחוויה מעניינת ובלתי נשכחת. הציורים והפסלים הידועים של מיכלאנג'לו ודה וינצ'י יהיו מול עיניכם והרושם של יצירות אמנות ידועות מגדולי אמני העולם, ישאיר בכם חותם.

דאגו לסיור ברומא עם מעט משתתפים

כדאי למצוא סיורים מודרכים בעברית ברומא עם מעט משתתפים, כך שתוכלו לשמוע היטב את המדריך. מי שאוהב היסטוריה ובמיוחד את האימפריה הרומית העתיקה והמפוארת, יוכל לראות את האמפיתיאטרון העתיק, כאשר נערכו בו לפני אלפי שנים משחקים, קרבות עקובים מדם שנלחמו בהם גלדיאטורים. המדריך, יספר לכם כיצד נבנה ההיכל על מנת להתמודד עם רעידת אדמה. גם הפורום הפוליטי, הוא מקום מעניין לבקר בו  היות וזה היה המרכז הפוליטי בתקופת הרפובליקה ונשארו עדיין מבנים חשובים עתיקים.

ביקור בשווקים המיוחדים של רומא

השווקים של רומא, הינם מקום נהדר לטייל בו, לדוגמא שוק הפשפשים של "פורטה פורטזה" אשר פתוח רק בימי ראשון. ניתן למצוא מוצרים כגון: בגדים, תיקים, נעליים, מוצרי בית מוצרי חשמל ועוד. טיול בפיאצה ונציה, פיאצה די ספאניה שבה נמצאות המדרגות המפורסמות, מזרקת המשאלות "פונטנה די טרבי" אשר על פי האמונה, אנשים מביעים משאלות ומשליכים מטבע למזרקה בתקווה שמשאלתם תתגשם, נמצאת ברומא והמקום הנו מרכז תיירותי מוכר.  באמצעות סיורים מודרכים בעברית ברומא, מדריך הטיולים ייקח אתכם לסיור מופלא אשר ייחרט בזיכרונכם לזמן רב ויעשיר את הידע שלכם.