איך קונים דיו למדפסת קנון

דיו למדפסת קנון

מהם צבעי הדיו במדפסת? כמובן, בכל מדפסת יהיה מיכל של צבע שחור. ישנן מדפסות אשר יכולות להדפיס רק עם מיכל שחור, ולא יכולות להוציא פלט צבעוני. אולם, במדפסות צבעוניות יש 4 מיכלי צבע בגוונים: כחול, צהוב, ורוד ושחור. כאשר אתם קונים דיו למדפסות של קנון, עליכם להבדיל בין דיו רגיל, לבין טונר. במדפסות רגילות, הדפוס נעשה באמצעות דיו. לעומת זאת- במדפסות לייזר הדפוס נעשה באמצעות טונר. לא בכל בכל חנות למוצרי מדפסת, יש את כל סוגי הדיו של מדפסות קנון.

איך מזמינים דיו בחנות רגילה?

ברחבי הארץ, ישנן חנויות רבות בהן ניתן לרכוש קופסאות של מכלי דיו. ישנן חנויות המוכרות את המכלים במחיר יקר, ולעומתן ישנן חנויות המוכרות את הקופסאות במחירים זולים יותר. כאשר מזמינים דיו למדפסת קנון בחנות רגילה, יש 2 אפשרויות. ישנן חנויות בהם קונים קופסא עם מיכל דיו. לעומת זאת, ישנן חנויות הדואגות לאיכות הסביבה, ולכן מוסרים להם את מיכל הדיו הריק, ותוך כמה ימים מקבלים מיכל חדש מלא בדיו.

מהו דיו מקורי למדפסת קנון?

כל חברה שמייצרת מדפסת- מייצרת גם דיו למדפסות. מכלי הדיו של חברת המדפסות המיועדים לאותה מדפסת, נקראים "מכלי דיו מקוריים". החיסרון הוא- שמכלים אלו יקרים יותר. אבל, כאשר אתם שמים במדפסת קנון מכל דיו מקורי של קנון המיועד לדגם המדפסת- אתם יכולים להיות רגועים שלא ייווצר נזק למדפסת. לעומת זאת, כאשר אתם מכניסים למדפסת מכל דיו של חברה אחרת זולה יותר, המכל עלול להזיק למדפסת.

ראשי דיו למדפסת קנון.

אם יש לכם בבית מדפסת קנון- האם אתם חייבים לשלם רק על מכלי דיו של קנון? אם המדפסת שלכם תומכת בהכנסת ראשי דיו, תוכלו לקנות מכלי דיו של חברות זולות יותר. המחיר של ראשי דיו, זול הרבה יותר מאשר מכלי דיו של חברות מותג. כאשר רוכשים ראשי דיו צבעוניים זולים, אפשר להפחית בצורה ניכרת עלות הדפסה של תמונות צבעוניים במדפסת. באופן כללי, כדאי שיהיה באופן קבוע בבית 2-3 סטים של ראשי דיו המותאמים למדפסת קנון שברשותכם. כך, לא תצטרכו פתאום להיות עם מדפסת בלי דיו. ברגע שנגמר המכל- מוציאים מיכל חדש ומחליפים אותו במיכל הישן הריק.

הזמנת דיו למדפסות קנון באון ליין.

הזמנת דיו באון ליין למדפסות של קנון- הינה פשוטה יותר. עליכם לחפש בחנות האינטרנטית את סוג הדיו הדרוש לכם- ולהזמין. שליח יגיע אליכם עם הדיו הדרוש. איך תדעו איזה סוג של מכלי דיו למדפסת קנון אתם צריכים? לכל אחת ממדפסות קנון יש דגם ומספר מדויק. כאשר אתם נכנסים לחנות האינטרנטית כדי לקנות את מכלי הדיו, מומלץ לכם להוציא אחד מהמכלים מהמדפסת. עליכם להסתכל על המספר והאותיות הרשומים על הדיו. בדרך כלל, באתר האינטרנט יהיה רשום לאיזה סוג מדפסות מתאים מיכל הדיו.