מקררים תעשייתיים

מקררים תעשיתיים

בישראל, קיימות חברות שהן יבואניות אויצרניות של מקררים תעשייתיים, המיועדים לאחסון של מוצרי מזון שונים כגון:מוצרי בשר,מוצרי חלב, מאפים, ירקות קפואים ודגים. מדובר על מקררים המיועדים למזוןקמעונאי והם חשבו על הפרטים השונים כגון מקרר שניתן יהיה לבחור ולראות את המוצריםהשונים ולכן מקררי וויטרינה  לדוגמא, הינםמקררים המוכרים לכולנו מהמרכולים שבהם אנו נוהגים לערוך את הקניות לבית. מיותרלציין, כי תצוגה מרשימה של מזון במקרר וויטרינה מושכת קונים רבים. אנשים נמשכיםלמראה של המזון ולכן, אנו רואים מקררי וויטרינה תעשייתיים במעדניות, קונדיטוריותומרכולים. מקררי הוויטרינה למשל, הינם המקררים התעשייתיים הנמכרים ביותר בשוק.

כיצד נכון לבחור מקרר תעשייתי?

כאשר מדובר על בחירה נכונה של מקררים תעשייתיים, יש לבחור מקפיא שעשוי מחומרי גלם חזקים מפלדת אל חלד כגון נירוסטה. אחסון של מוצרים כגון בשר חשוב ויש להקפיד על מקרר תעשייתי מתאים. הסחורה של בשר הינה יקרה וקלקול של מוצרי בשר, יכול לגרום למחלה זיהומית ועקב כך, תביעה מצד הלקוחות שאף תגרום לסגירת העסק וזו הסיבה שיש לבחור נכון מקרר מקצועי למזון שמתאים למסעדות, מרכולים, בתי קפה וחברות קייטרינג. בגלל שמדובר על הקפאה עמוקה של מוצרי בשר, יש לדאוג כי הטמפרטורה תהיה מתאימה להקפאת מוצרי בשר. יש לברר גם לגבי האחריות והשירות של החברה שממנה תרכשו את המקררים התעשייתיים, כך שתהיו בטוחים כי בחרתם נכון.

תחזוקה ותיקון למקררים תעשייתיים

למרות שעל פי מה שנראה, מקרריםתעשייתיים נראים חזקים ומאסיביים, יש לבצע בהם תחזוקה שוטפת. ראשית, פעלו עלפי ההוראות שדל החברה שמכרה לכם את המקררים המיועדים לאחסון מזון בעסק, היותושימוש לא נכון, יגרום לקלקול מהיר של המקררים. לא כל טנאי מקררים, יודע לטפלבמקררים המיועדים לאחסון מזון של מרכולים או מסעדות ולכן, פנו אך ורק אל טכנאי מורשהורצוי כי החברה ששיווקה לכם את המקררים תספק עבורכם שירות זה אם במסגרת האחריותואם לאחר האחריות תמורת תשלום. תמיד כדאי כי תקבלו שירות מהחברה אשר ממנה רכשתם אתהמקררים התעשייתיים היות והחברה היא היצרנית או היבואנית המורשה של מקררים אלה.