להיות על הצד הבטוח ביותר: ביטוח עבודות קבלניות

ביטוח עבודות קבלניות

בכל מקום שאליו מביטים רואים בתים אשר נבנים מהבסיס וכאלה אשר עוברים תהליך של תמ"א 38 שנועד לשדרג את הבניין מבחינה חיצונית ולחזק אותו מפני רעידות אדמה. עם כל הבנייה ענפה הזן יש גם הרבה מאוד עבודה מורכבת שאות הצריכים לבצע עד אשר הדיירים יכולים להיכנס אל הדירה, ומכיוון שבעיות יכולות להתרחש בכל אתר של בנייה, גדול או קטן, קבלני בנייה רבים טורחים על מנת להכין מבעוד מועד את הביטוח אשר מיועד לקבלנים ולהביא אל האתר של הבנייה את הפחתת רמת הסיכון בכל פעם שבה משהו עלול להשתבש ללא כל כוונה שיקרה הדבר.

הגנה מפני סיכונים ייחודיים לתחום

רק אנשים אשר נמצאים בתחום הזה של הבנייה יודעים עד כמה דברים יכולים להשתבש באתר של הבנייה כאשר קבלנים מתמודדים עם כל מיני שיבושים שיכולים לעכב בצורה ניכרת את הבנייה ולגרום להפסדים כספיים מאוד גדולים במידה ולא נערך מראש סוג של ביטוח אשר מתאים לקבלנים.
קבלן יכול להתמודד עם העובדה כי הפרויקט נעצר כי כלי עבודה כבדים נגנבו לו ממקום הבנייה, להתמודד עם עיכובים בשל נזקים אשר התרחשו כאשר העובדים אינם מגיעים אל העבודה ונזקים שיכולים להתרחש כאשר נוצר נזק לאחר העובדים שאר נמצאים במקום העבודה ואפילו לאדם אשר הלך לתומו ליד מקום הבנייה וספג מהלומה בשל תאונה שזלגה לה החוצה. כל הדברים הללו באים לידי ביטוי בהוצאה כספית גדולה, וכדי להימנע מהוצאה של כסף שיכול לגרום לקבלן להפסדים ניכרים, רק צריכים לדאוג להכנה של הביטוח אשר בו ישנם סעיפים אשר מכסים את כל האפשרויות הללו.

אצל מי מבצעים פוליסה לעבודות קבלניות

כדי לקבל את הכיסוי הביטוחי הכי טוב צריכים לעשות אותו אצל מבטחים שיכולים להציע סוגים שונים של ביטוחים שמוצעים על ידי חבות ביטוח שונות כאשר סוכן הביטוח הוא כזה אשר בקיא בכל מה שמתחולל בענף של הבנייה ויכול להתאים באופן ספציפי את הסעיפים אח אחד על מנת לכסות את קבלן הבנייה מפי כל סוג של בעיה שיכולה להתרחש בפרויקט של בנייה.

עוד מידע תוכלו למצוא בלחיצה כאן.