אינטרנט פרטנר – מדוע משתלם לרכוש את החבילות שלה

בשנים האחרונות שוק התקשורת הישראלי השתנה מקצה לקצה. משוק סגור שכלל חברות בודדות, אנחנו נהנים היום משוק פתוח שכולל הרבה מאוד חברות באופן יחסי והרבה מאוד אופציות שונות שיכולות להתאים לנו באופן ספציפי על פי הצרכים שלנו.

למשל, אם אנחנו רוצים ליהנות מטלוויזיה רב ערוצית, הרי שאנחנו יכולים לבחור בין מספר חברות שמציעות לנו אפשרות כזו, בין אם מדובר בחברות שמציעות לנו ערוצים בינלאומיים לצד ערוצים שהם עצמם יוצרים, ובין אם מדובר בחברות שרוכשות ערוצים מחברות אחרות.

זה נכון גם לגבי חלקים אחרים בשוק התקשורת, כמו למשל המובייל וכן שוק האינטרנט. אם בעבר היו מעט מאוד חברות שהציעו לנו שירותי ספק וכן שירותי תשתית, היום אנחנו יכולים ליהנות מהרבה יותר אפשרויות בחירה, בוודאי בכל מה שקשור לשירותי ספק. כך למשל, אנחנו יכולים ליהנות מחבילות אינטרנט פרטנר, אשר יכולות להתאים לנו על פי הצרכים שלנו.

לפני שאנחנו נסביר מעט על החבילות ומדוע משתלם לנו לרכוש אותן, צריך להסביר תחילה כיצד אנחנו אמורים לחפש חבילות אינטרנט, בין כל ההצעות השונות, הרי שעלינו לדעת מה בדיוק לחפש ואיך לעשות זאת.

כיצד בוחרים חבילות אינטרנט

ברמת העיקרון יש 2-3 דברים חשובים שצריך לשים לב אליהם כשבוחרים שירותי אינטרנט.

ראשית, צריך לבחון את מהירות הגלישה. זה הדבר המהותי ביותר שכן זה ישפיע על איכות וחווית הגלישה. ככל שהמהירות גבוהה יותר אז מן הסתם המחיר יהיה גבוה יותר, אך החוויה תהיה הרבה יותר משתלמת. לכן חשוב לרכוש חבילות שחוצות את 100 ג'גה למשל, שכן אלו חבילות משתלמות.

שנית, אנחנו צריכים לבחון האם החברה אחראית על ספק פלוס תשתית או רק על ספק. ההסבר הוא שכך אנחנו נדע אם הכל נמצא תחת קורת גג אחת. חשוב לציין, זה גם ישפיע על השירות שנקבל, במובן הזה שאם יקרה משהו, נצטרך לפנות רק לחברה אחת.

שלישית, חשוב שאנחנו נבחן מה החברה מספקת לנו מעבר לכך, למשל שירות סינון אתרים, שירות אנטי וירוס ועוד.

למה משתלם לנו לעבוד עם פרטנר

כאמור, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון חבילות אינטרנט פרטנר שיכולות להתאים לנו. חברת פרטנר כידוע, מוכרת בזכות שירותי המובייל שלה, אך עם השנים היא החלה גם להציע שירותי אינטרנט וכן שירותי טלוויזיה רב ערוצית.

החבילות של החברה פונות גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי, הן כוללות מגוון רחב של אפשרויות בכל הקשור למהירויות, כך שאנחנו נוכל ליהנות מחוויית גלישה איכותית וגבוהה. כל מה שעלינו לעשות זה פשוט לבחור את החבילה המועדפת עלינו.

צריך לציין, החברה אחראית לספק לנו את שירות האינטרנט המלא כפי שאנחנו רוצים וצריכים, בשביל לגלוש בצורה טובה, מהנה ואיכותית בבית או בעסק.