עורך דין פלילי בתל אביב – דברים שהם מעבר לעניינים משפטיים

עורך דין פלילי בתל אביב

הרבה פעמים, כשאנחנו חושבים על עורכי דין ובוודאי כשאנחנו מחפשים עורך דין שייצג אותנו, בין אם זה בסיטואציה פלילית ובין אם זה בסיטואציה אזרחית, הרי שאנחנו חושבים אך ורק על השאלה, איך הוא בתור איש מקצוע, איך הוא בתור עורך דין, האם הוא ידע לעמוד מול השופט, מול התביעה, האם הוא יהיה מסוגל לבצע את העבודה שלו בשביל לספק לנו את התוצאה הטובה ביותר.

נכון שיש לזה משמעות וחשיבות, בסופו של דבר, אנחנו שוכרים אותו לתפקיד בגלל שאנחנו מחפשים עורך דין שייצג אותנו על הצד הטוב ביותר, אנחנו מחפשים מישהו שיספק לנו מענה מקצועי איכותי, בין אם זה בהליך משפטי ובין אם זה בהליכים אחרים, הן בזמן חקירה, הן בזמן ניהול משא ומתן או כל דבר אחר. 

אך האמת היא, שאנחנו צריכים לבחון עוד דברים מעבר לשאלה האם הוא עורך דין מוצלח או לא, ואנחנו גם צריכים לשאול את עצמנו, האם מבחינה משפטית הוא אכן יכול לספק לנו את כל מה שאנחנו צריכים בסיטואציה בה אנחנו נמצאים. זאת על מנת שנוכל לקבל את התוצאה הטובה ביותר במשפט ובכלל בתהליך כולו. 

למשל, אם אנחנו מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב או בכל מקום אחר, אז מעבר לעובדה שיש לנו לא מעט אופציות לבחירה, וכן אנחנו יכולים להיעזר בשורה ארוכה של כלים שיכולים לעזור לנו כך או אחרת בשביל להחליט, הרי שעלינו גם לקבוע נקודות שונות שעלינו לבחון, על מנת שנוכל לקבל את השירות הטוב ביותר, בתנאים הטובים ביותר, וכן דברים שהם מעבר לעניין משפטי כזה או אחר. 

נקודות שיכולות לעזור לנו בתהליך הבחירה

כשאנחנו מחפשים עורך דין פלילי בתל אביב  או בכל מקום אחר, עלינו לקחת בחשבון שהרבה פעמים אנחנו נידרש להיעזר בו בדברים שהם לא משפטיים גרידא, כלומר, הם גם בדברים אחרים, החל מדברים אישיים וכלה בדברים שקשורים לתקשורת ולעבודה מול גורמים שונים. 

אומנם עורך דין פלילי מייצג אותנו בבית משפט, אך מאחר ואנחנו נמצאים בסיטואציה מסוימת, סיטואציה לא פשוטה, בוודאי אם אנחנו במעצר או מאסר, אז הוא איש הקשר שלנו לעולם החיצון. הוא צריך להיות שם בשבילנו, וזה אומר גם, להיות שם בשביל המשפחה שלנו אם יש צורך בכך. 

נקודה אחרת שאנחנו צריכים לזכור היא, כשאנחנו מחפשים עורך דין פלילי, במובנים רבים זה כמו לחפש פסיכולוג. זה מישהו שאמור לרוץ איתנו לאורך תקופה ארוכה, מישהו שאמור ללוות אותנו לאורך כל הדרך. במילים אחרות, אנחנו צריכים לדעת שהוא יהיה שם בשבילנו מתחילת התהליך עד סופו, גם אם זה אומר, שאנחנו נצטרך להגיש ערעור או, חס וחלילה, אם נמצא את עצמנו אשמים בסוף התהליך ונשלחים לכלא.