תוכנה לניהול עסק

תוכנה לניהול עסק

תוכנה לניהול עסק

עסקים רבים המתנהלים עדיין לפי השיטות הישנות, מוצאים את עצמם משקיעים משאבים רבים בתפעול הנכסים השוטפים, תחזוקה ופיקוח על התפעול השוטף של העסק, התעסקות עם אנשי המקצוע השונים הפעילים בחברה כפרילנסרים, נותני שירות חיצוניים או שכירים, פיקוח ובקרה על הספקים, על הלקוחות ועוד.

המשאבים הרבים המושקעים בניהול העסק יכולים להיות מעמסה רבה. הם גוזלים זמן רב, מצריכים השקעה מצד כל המעורבים בדבר, מתאפיינים בעלויות כבדות מבחינה תפעולית ומבחינת כוח האדם המושקע לצורך התפעול השוטף, התוכנות המצריכות ניהול של המחזור, בקרה של הכספים המוצאים והנכסים לעסק ועוד.

שילוב טכנולוגיות מתקדמות לשיפור תפעול העסק

תוכנה לניהול העסק משפרת את ההתנהלות השוטפת במגוון רחב של היבטים. החל מניהול החשבונות, דרך יצירת כרטסת אלקטרונית המאפשרת לנהל את כל החשבונות השוטפים באופן ממוחשב, התנהלות נכונה יותר מול ספקים ולקוחות ועוד.

אלמנט נוסף בעל משמעות המניב רווחים לחברה בשימוש בתוכנה לניהול עסק הוא האפשרות ליהנות ממסקנות של ביג דאטה, ניתוח נתונים והפקת התובנות הרלוונטיות לבית העסק. בין מגוון התוכנות הקיימות כיום ומאפשרות לכל בית עסק לשדרג ולשפר את ההתנהלות העסקית שלו ניתן למצוא את האפשרויות הבאות:

כרטסת

כרטסת אלקטרונית הכוללת אפשרויות ניהול של פרטי התקשרות בקרב לקוחות, ספקים, מוצרים ושירותים של החברה, פריטים שונים המתנהלים ונדרשים לצורך תפעול שוטף של החברה, ניהול עובדים, שעות עבודה של העובדים, התנהלות מול בנקים וגופים חיצוניים אחרים ועוד. כל אלו הופכים להיות פשוטים ביותר לתפעול כאשר כל הפרטים מוזנים לתוך הכרטסת והופכים להיות חלק מהפעילות השוטפת של התוכנה.

תוכנות לניהול השיווק

במקום לנהל את הצעות המחיר ללקוחות, את הקמפיינים הפרסומיים וההוצאות עליהם, כמו גם את השלב בו הם נמצאים ואת הרווחים שהופקו מהם באופן ידני או ממוחשב אך מפוזר, תוכנה לניהול עסק הממוקדת באלמנטים השיווקיים מאפשרת לתזמן את הקמפיינים השיווקיים, לרכז אותם תחת דוחות מותאמים, לנהל את כל ההוצאות וההכנסות הקשורות לקמפיינים אלו וכן לבדוק את לוחות הזמנים הייעודיים ומידת העמידה בזמנים של כל אחד מהפרויקטים.