כיצד אפשר להגן על מידע בעסק?

הטכנולוגיה  המתקדמת שהופכת מיום ליום ליותר חכמה היא דבר מבורך, כאשר באמצעות טכנולוגיה מסוג זה ניתן לקבל שלל פתרונות חכמים לניהול עסקים, חברות וארגונים.

עם זאת בעקבות מאגרי המידע, הרשתות, והאינפורמציה המועברת  לכל מקום, ישנו גם סיכון לחברות וארגונים גדולים בכל הנוגע לאבטחת המידע שברשותם.

כיום לא חסרים סיפורי אימה על מערכות ארגוניות שנפרצו, מידע שנגזל, ריגול תעשייתי באמצעות סוסים טרויאנים, ושאר וירוסים והתקפות על ארגונים: בין אם מדובר בהתקפות וחבלות פנים ארגוניות עד להתקפות חיצוניות.

בשל כך מחפשים ראשי ארגונים את הדרך להגן על המידע בארגון שלהם.

אבל אילו דרכים ישנן לבצע אבטחת מידע בארגון? אחת הדרכים האי שימוש בטכניקת mpls המאפשרת העברת מידע בארגון עם מקסימום בטחון.

אבל מה זה בכלל mpls

Mpls (Multiprotocol Label Switching)) היא שיטה המאפשרת לארגונים ולספקי שירות לבנות רשתות חכמות מהדור הבא המספקות מגוון רחב של שירותים מתקדמים בעלי ערך מוסף על תשתית אחת.

פתרון כלכלי זה יכול להיות משולב בצורה חלקה על כל תשתית קיימת, כגון IP, Frame Relay, ATM או Ethernet.

עסקים וארגונים הופכים באמצעות השיטה למנויים עם קישורים שונים אשר מאפשרים לקבל שירותי קצה וניהול רשתות ארגון בטוחות יותר מבלי לשנות את סביבת העבודה הנוכחית שלהם, כאשר השיטה היא שיטה עצמאית של עבודה עם טכנולוגיות גישה.

שילוב של רכיבי יישום MPLS, כולל שכבת VPN 3, שכבה 2 VPNs, הנדסת תנועה, QoS, GMPLS ו- IPV6 כאשר כל אלה מאפשרים פיתוח של רשתות יעילות, הניתנות להרחבה ומאובטחות המבטיחות הסכמי רמת שירות גבוהים.

חברות המתמחות ביישום השיטה לארגונים מספקות שירותי IP מקצה לקצה, עם תצורה, ניהול ואספקה ​​פשוטים עבור ספקים ומנויים תוך שמירה על מכלל המידע בארגון.

באמצעות mpls  ניתן ליהנות ממגוון רחב של פלטפורמות התומכות בפתרון זה, שהוא חיוני הן עבור ספקי השירות והן עבור רשתות ארגוניות.