חד פעמי לפסח

אירוח לפסח

אנו עדים לכך, כי בשנים האחרונות, קיימת מודעות רבה יותר לשימוש עם חד פעמי לפסח. ישנם כלים חד פעמיים במגוון צבעים ודגמים, מה שיאפשר לנו לארח את המשפחה והמוזמנים לחג, גם אם מדובר בכמות גדולה מאוד של מוזמנים. גם כך, העבודות לקראת חג הפסח, אשר כוללות ניקיונות רבים  אינו מוסיף על זה שיש להכין תבשילים רבים, ברכות מסורתיות לשולחן הסדר ולערוך את השולחן, במיוחד כאשר מסתיימת הארוחה ותרד לכם אבן מהלב על כך שאין צורך לשטוף ולטפל בערימה של כלים.

יש לציין, כי עריכת שולחן עם סט חד פעמי לפסח, יכול להוסיף יוקרה והדר, כאשר כלים חד פעמיים לחג, הם מהודרים במיוחד ונראים יפים ומעוצבים בהרבה יותר מאשר כלים רב פעמיים מפורצלן או זכוכית.

יש לכם ארוחת חג לפסח עם מעל ל-10 מוזמנים?

אל תהססו להשתמש עם כלים חד פעמיים

רובם יודעים, כי אם הם מתכננים להזמין לערב סדר הפסח, למעלה מ-10 איש, הם לבטח יבררו לגבי האופציה של רכישת חד פעמי לפסח, מה שיקל עליהם בעבודה רבה וכן, יגרום לשולחן להיראות מהודר. אם פעם המילה חד פעמי, נקשרה למוצרים פשוטים וזולים, היום ניתן בהחלט להתגאות במגוון כלי האוכל המהודרים החד פעמיים שיתאימו תמיד לארוחות חג וערבי שבת ואפילו אירועים אינטימיים ומסיבות פרטיות.

כדאי כי תרכשו קערות גבוהות לחג, מה שיוסיף נופך יוקרתי יותר לערב חג הפסח. תוכלו לשחק עם הגבהים של הקערות, כך שייצור מראה מעניין. יש לשים כמה מסממני החג גם בקערות שקופות על השולחן כמו אגוזים בקעריות שקופות שונות שהן חד פעמיות. תוסדפות של פמוטים עם נרות, אגרטלי פרחים וכדומה, יגרמו למראה חגיגי של שולחן ליל הסדר.

גם סכו"ם חד פעמי ניתן לעצב בשולחן החג הפסח

אם רכשתם סט חד פעמי לפסח, כדאי כי את הסכו"ם תעטפו בשקית אורגנזה הקשורה בסרט מעוטר, מה שיגרום לשולחן להיראות הרב יותר אלגנטי ומרשים. את כל אביזרי הקישוט והתוספות לעיצוב השולחן, תוכלו כמובן לכוש בחנויות המוכרות כלים חד פעמיים שמתאימים לחגים , אתם אף תתפלאו כמה מהודרים הם נראים.