מעבדת תיקונים מומלצת לפלייסטיישן

מעבדת תיקונים לפלייסטיישן 4

כמו כל מוצר שהיה קיים במהלך ההיסטוריה גם משחקי המחשב הפכו לחלק מכל בית בישראל. קונסולות מחשב שונות כמו פלייסטיישן 4 ודומיהן כבשו את לבבותיהם של הגיימרים  וכעת מדובר על תעשייה של ממש אשר מפרנסת אנשים רבים בתחום. מעבדות התיקונים מוכרות לנו בתחומים שונים. החל ממכשירים סלולאריים וכלה במכשירי חשמל שונים לבית. מכשיר הפלייסטיישן אמנם משמש למשחק ותו לא, אך גם הוא עשוי להתקלקל ולהזדקק לתיקון מהיר ויעיל שיחזיר אתנו במהרה אל שיגרת המשחקים.

מהן התקלות הנפוצות

קונסולת הפליסטיישן מאופיינת בתקלות שונות שעשויות לקרות לה:

  • אחת התקלות הידועות היא כאשר המשחק אינו נטען, המסך לא מראה תצוגה או שהפעולה של המכשיר הינה בלתי רציפה. במצב כזה ניתן לבדוק אם הדיסק הוא מלוכלך. אפשר לנסות לנקות אותו באמצעות מטלית יבשה. אם התקלה וזרת אז כדאי לפנות למעבדה המתמחה בתיקוני פלייסטיישן מקצועיים שתטפל בבעיה.
  • אם הדיסקים לא יוצאים מהקונסולה יתכן שיש נזק פיזי לכונן. סיבה נוספת היא עצם זר שנתקע בתוכו.
  • ניתן גם לנסות לאפס את המערכת ושחזור של כל מערכת ההפעלה. כדאי לפני כן לבצע גם עדכון של המערכת על ידי חיבור לרשת האינטרנט, מה שיביא לעדכון אוטומטי.
  • במידה וממשיכות התקלות יתכן שיש להחליף את הכונן הקשיח. אמנם ניתן לעשות זאת לבד אך מומלץ לפנות למעבדה שתבצע זאת באופן הנכון ומבלי להזיק למכשיר.

כל התיקונים במקום אחד

היתרונות שיש למעבדה משוכללת הם רבים, וכדאי להביא את המכשיר רק למעבדה מומלצת שמסוגלת לתת מענה מהיר לכל תקלה. פניה למעבדה לא מקצועית עשויה להביא להוצאה כספית גבוהה שכן הטכנאים לא יצליחו לתקן את התקלה והם עלולים אפילו לגרום נזק למכשיר.

היות ומדובר על רכיבים אלקטרוניים קטנים, לא מומלץ לנסות לתקן את המכשיר בכוחות עצמיכם. בכל מקרה תיקון המכשיר לבד עלול לתקן אתכם וגם להזיק למכשיר. מוטב לאפשר לבעלי המקצוע לבצע את עבודתם ולהחזיר לכם את המכשיר במצב תקין כך שתוכלו להמשיך את המשחק בדיוק מהמקום שבו הוא נתקע. ניתן לפנות ולקבל מידע נוסף בנושא זה.