פוליש קריסטל- רעיון מבריק

פוליש קריסטל

אם אתם מעוניינים להעניק לרצפות הבית מראה נקי ומבריק, מבלי סכנת החלקה, כדאי כי תבצעו פוליש קריסטל שהוא הנפוץ והמבוקש ביותר כיום. יש לציין כי היתרונות של פוליש מסוג זה הוא שהפוליש מחזיק מעמד עד לשלוש שנים. אמנם הוא יהיה יקר יותר מפוליש ווקס, אבל המחיר וההשקעה לטווח הארוך תשתלם עבורכם בהחלט. יש לדעת כי פוליש זה, אינו מתאים לרצפות מסוג גרניט פורצלן או לרצפות קרמיקה.

ישנו הליך מסוים שבאמצעותו מורחים את הפוליש אבל ההכנה עד לפוליש, מצריכה שיוף הרצפה באמצעות מכונה שמחובר אליה צמר פלדה אשר ישרוט ורק יזיק לרצפות מסוג גרניט פורצלן וקרמיקה ולכן מומלץ לא לבצע פוליש זה על רצפות אלה בלבד. לכל שאר הרצפות, פוליש מסוג קריסטל, בהחלט יתאים, יטפח ויקנה מראה נקי ויוקרתי לרצפות.

לא כל חברת ניקיון יודעת לבצע פוליש קריסטלי מקצועי ולכן יש לבחור נכון

פוליש קריסטל

ישנם שלבים שונים לביצוע פוליש קריסטל ויש לבצע את השלבים השונים ביסודיות. פוליש זה אורך זמן ויש לבצע את השלבים בשיטת השכבות. מדובר על סדרת חומרים ופעולות שיש לבצע נכון. בשלב הראשון יש למרק את הרצפות כאשר המירוק ייעשה על רצפה יבשה לגמרי. זה השלב שמחברים למכונת הפוליש את צמר הפלדה, כאשר הוא מתחכך במהירות גבוהה ברצפות מה שיוצר חום שניתן להחדיר באמצעותו בקלות יתר, את חומר היסוד.

לשכבה  העליונה יוחדר חומר זה והוא למעשה מנקה ביסודיות את הרצפות. השלב השני בהליך זה, הוא סתימת הנקבוביות ברצפות. ברצפות שלנו, במיוחד אלה שכבר שנים נמצאות ברשותנו, קיימות נקבוביו קטנות שאפילו אנו לא מסוגלים להבחין בהן. לאחר סתימת הנקבוביות הרצפה תהיה מחוספסת מעט ויש להחליק אותה בשלב זה , כבר מוסיפים חומר הברקה שמתחיל בתהליך ההברקה.

השלבים האחרונים למירוק והברקת הרצפות

השלב השלישי הוא ההברקה עצמה של פוליש קריסטל. השלב הזה מוחק את סימני המירוק  מצמר הפלדה ובשלב זה הרצפה כבר תהיה מבריקה. מי שמעוניין יוכל לבצע את השלב הרביעי שהוא בהחלט מומלץ. יש למרוח חומר מקצועי בשם 7A ולמרק אותו באמצעות מכונת קרצוף מקצועית שמחובר אליה סקוטש על לגל הברקה. סקוטש זה הוא עדין, מה שיעלה את רמת הגימור ויביא לתוצאות מבריקות.