דיו למדפסת

דיו למדפסת

אנשים רבים, מעדיפים לרכוש דיו למדפסת מקורי, אפילו שמחירו הינו גבוה יותר מהדיו החליפי. על פי הסטטיסטיקה, רבים  מבעלי חברות ותאגידים שונים,מעדיפים דיו מקורי וחלק קטן יותר רוכשים דיו חלופי. בשוק הביתי, המספרים שונים והם עומדים על 60% של רוכשי דיו מקורי למדפסת ו-40% יעדיפו דיו חלופי. יש לציין, כי איכות הדיו החלופי למעשה, אינה נופלת מאיכותו של הדיו המקורי ומה שחשוב הינה שיטת המילוי. השאלה היא לאיזו מטרה משתמשים במדפסת, לדוגמא, אם אנשים משתמשים יותר בהדפסה של תמונות צבעוניות, יש לרכוש דיו איכותי.

האם אתם סבורים כי דיו מקורי שומר יותר על המדפסת?

הגיע הזמן לשבור את המיתוס לגבי דיו למדפסת שהוא מקורי והכוונה היא אל ראשי דיו מקוריים . אם החלפתם, כמה ראשי דיו מקוריים,  תגלו במהרה כי הסכום של ראשי הדיו הינו גבוה בהרבה, מאשר הסכום של רכישת המדפסת עצמה. גם מבחינת איכות הסביבה, כאשר אתם משליכים ראשי דיו לפח האשפה, אתם מזהמים את הסביבה. רכישה של ראשי דיו ממוחזרים, תמיד תהיה משתלמת יותר היות וישנם שני יתרונות- הראשון, אתם חוסכים בכסף והשני, אתם שומרים גם על איכות הסביבה.

הדפסה בשחור לבן חוסכת כסף רב

הדפסה בשחור לבן, חוסכת לכם כסף רב, במידה ותרכשו מילוי ראש דיו בנוזל דיו משובח ובחנויות לממכר מוצרי כתיבה וציוד משרדי, תוכלו למצוא כאלה. ערכות של דיו למדפסת מסוג זה, נקראות "ערכות מילוי"  וזה ממש לא מסובך למלא את ראשי הדיו. כאשר מבצעים הדפסות רבות, ן גובות מאתנו מחיר גבוה על השימוש הרב אשר נעשה בדיו. כל מדפסת, צורכת כמות שונה של דיו. למשל, למדפסת לייזר, קיימות אופציות חלופיות טובות עבור צריכת דיו גבוהה. למשל הטונר, אינו חייב להיות מקורי והוא בכל זאת, יכול להיות איכותי גם אם מדובר על טונר של חברה אחרת. יש לדעת כי במקרה זה, המחיר משתנה לטובה. יש לוודא, כי חלקי הטונר והאבקה, יהיו באיכות גבוהה כך שהטונר יוכל להעניק לכם מענה ראוי. יש לציין כי לגבי האחריות של המדפסת, החברה תכיר באחריות על המדפסת, כל עוד נעשה שימוש בטונר המקורי.