כתיבת תסריט לסרטון תדמית – איך עושים את זה?

כתיבת תסריט לסרטון תדמית

סרטון תדמית לעסק הוא כלי שיווקי חשוב לכל עסק, לכל מי שמייצר מוצרים, לאמנים, לבעלי מקצוע, לאנשי ציבור, פוליטיקאים, לעמותות, חברות בע"מ, ארגונים ובעצם לכל מי שרוצה להעביר מסרים אל הציבור, הלקוחות ואל קהלי היעד.

בשל כך הפכו סרטוני תדמית לעסקים לשם דבר בכל הנוגע לפרסום ושיווק העסק, וכיום רבים מעוניינים להוציא סרט תדמית, בין אם לבד לבין ם באמצעות קבלת שירותים מחברה העוסקת בהפקת סרטוני תדמית מקצועיים.

אבל כיצד כותבים תסריט לסרטון תדמית?

אם אתם מעוניינים ביצירת סרטון תדמית לעסק, חשוב שתדעו כי כיום ישנם אנשי מקצוע מומחים אשר יודעים כיצד לשלב את התוכן הנכון בסרטון, כמו גם כיצד לכתוב תסריט נכון לסרט השיווקי שלכם.

אם אתם רוצים לעשות זאת לבד, חשוב לשים לב לכמה דגשים, ביניהם:

מבנה התסריט – נסו למצוא דוגמאות של תסריטים לסרטונים ובדקו כיצד כותבים אותם. תסריט לסרטון כולל בדרך כלל טבלה אשר בה מצוין התוכן אשר נאמר בסרטון, המוזיקה המושמעת ברקע, הזמנים הקצובים בסרט, כמו גם הפעולות שכל נציג מבצע בסרטון בין אם מדובר בהנחיה, מתן טיפים, שיחה בין שני מציגים ועוד.

חשבו על קונספט מעניין – חשוב לפני כתיבת הסרטון לחשוב על קונספט מעניין. נסו לבדוק כיצד אתם מעבירים את המסרים ללקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר ונסו לעשות זאת באופן מקורי, מחיק, מרתק מעניין ועוד. חפשו וקבלו השראה משלל סרטונים שקיימים ברשת ונסו לחשוב על המובן מאיליו ולעשות בדיוק את ההפך, בכך תוכלו לשבות את לב הלקוח.

שילוב תכנים נכונים בסרטון – נסו לשלב תכנים מתאימים ונכונים בסרטון שלכם. כיום אפשר להפיק סרטוני אנימציה, סרטוני קומיים, סרטון שיווקי, מוזיקאלי ועוד עם שילוב של מילות תוכן נכונות, הנעה לפעולה, טיפים ועצות כמו גם מסרים חשובים ללקוח. בכך אפשר ליהנות מסרטון שמיכל תוכן טוב, איכותי ומקצועי.