עורך דין נדל"ן- על חשיבותו ותפקידו בכל עסקת מקרקעין

משרד עורך דין נדלן

אם תכננתם לבצע עסקת נדל"ן מומלץ כי תשכרו את שירותיו של עורך דין נדלן. אל לכם להתפתות לבצע את עסקת הנדל"ן באמצעות עוה"ד של המוכר או הקונה על מנת לחסוך בעלויות, היות וטעות מסוג זה, עשויה לעלות לכם ביוקר רב וחבל. יש להעביר את פרטי הנכס לעוה"ד שלכם, כך שיבדוק את הרישום, את חריגות הבנייה במידה וישנן ואפילו תוך כדי בדיקה, עוה"ד שלכם עשוי לשלול את העסקה, היות והוא לא יהיה מעוניין שתסתבכו בה. עסקת נדל"ן אצל רובינו, הינה עסקת חיים ולכן, יש להיזהר בביצועה.

הימנעו מסיכון בחתימה על עסקת נדל"ן  .שאינה מיוצגת ע"י עו"ד מטעמכם

כאשר אתם מחפשים עורך דין נדל"ן, עליכם להקפיד במשרד עורך דין נדלןבחירה. יש למצוא עו"ד הבקיא אך ורק בתחום זה, היות ותחום זה הינו מורכב. עו"ד המתמצא היטב בתחום המקרקעין, יכיר גם את המיסוי, כך שתוכלו לדעת מראש, כמה תעלה לכם העסקה לא רק מבחינת תשלום שכר הטרחה של עוה"ד, כי אם מבחינת תשלום המיסים למנהל מקרקעי ישראל, רשות המיסים וכדומה. כבר קרו מקרים של הונאות בתחום המקרקעין והנדל"ן בכלל ולכן, כדאי להשקיע בייצוג של עו"ד מומחה בתחום המקרקעין, מה שיהיה לטובתכם לטווח הארוך.

נכס מיד שנייה או נכס מקבלן חייבים ייצוג של עו"ד

זה ידוע שנכס מיד שנייה, קצת יותר מרכב לרכישה מנכס חדש מקבלן, היות והוא כבר עבר כמה ידיים, אך יש לציין כי חשיבות שכירת שירותיו של עורך דין נדל"ן, חשובה גם כאשר רוכשים נכס כגון בית או דירה חדשה מקבלן. האינטרסים של הקבלן הם גבוהים והקבלן יהיה מיוצג ע"י  משרד שלעורכי דין מוכרים. התנהלות וניהול משא ומתן ללא עורך דין הינה קשה ובלתי אפשרית. גם נכסים חדשים מקבלן, עשויים להיות פגומים או שהחוזה עצמו יכול להיראות הוגן אך אינכם יודעים לקרוא היטב את "האותיות הקטנות" שדווקא אלה, עשויים להיות לרעתכם. גם חוזה שכירות, כדאי כי יהיה באמצעות עו"ד, על מנת שניתן יהיה לשמור על זכויותיו של השוכר ועל שמירת הנכס של המשכיר. ההמלצה  הטובה ביותר הינה להיות מלווה עם עו"ד בכל עסקת נדל"ן שתבצעו.