השכרת כסאות

השכרת כסאות

לכל אירוע קטן כגדול, הנערך באולם סגור או בשטח פתוח יש צורך בציוד רב חיוני. ריהוט הוא ציוד בסיסי והצורך הוא לספק לאורחים כסאות ושולחנות בכמות המתאימה. בעלי האירוע הם אלו המחליטים על מספר המוזמנים ובהתאם לכך מזמינים את כמות הכיסאות הנדרשת. כמובן, שיש צורך להזמין כמות רזרבית לגיבוי. בכל מתחם אירועים גדול יש אזורים שונים. רחבות שנועדו לקבלת קהל, אחרות לישיבה ואכילה סביב שולחנות, יש  פינות שנועדו לרביצה, או לישיבה על מערכות ישיבה, לזולות, וכן הלאה. מבחינים בכיסאות מגוונים העשויים מחומרים מגווים ובצורות ומידות שונות.

הכמות הנדרשת הרבה ביותר היא, כמובן, לישיבה סביב שולחנות אוכל. השולחנות מגיעים עם פלטות עגולות, מלבניות, או מרובעות והכיסאות יותאמו אליהם בהתאמה מושלמת מבחינת גובהם, המרווח שהם מספקים בין היושבים, נוחות הישיבה וכדומה. כאשר מדובר על השכרת כסאות הרי, שלרוב, מבקשים מפלסטיק. הם מתאימים במיוחד לאירועים במקומות פתוחים, בטבע, בפארקים, בחופי ים ועוד. ניתן להובילם בקלות כשהם נערמים אחד על השני. ניתן לנקותם בקלות, הם יציבים ונוחים לישיבה, ניתן, כמובן, להניח אותם על משטחים המרוצפים בחיפויים שונים, אבל גם ללא חשש  על חול, אדמה ועוד. ניתן לקבלם במגוון צבעים, ובין היתר, לבן, אפור, ירוק ועוד.

לצד אלו העשויים מפלסטיק יש אחרים אלגנטיים יותר העשויים מעץ או ממתכת שאיננה מחלידה. אלו מתאימים לשולחנות בר וקפה גבוהים ומעוצבים אשר יושבים סביבם בעת קבלת הפנים ואוכלים מנות פתיחה או פוד פינגר המוגש על ידי המלצרים. בנוסף, רבים מנצלים אותם לשיחות נעימות שנערכות מחוץ לאזור הבילוי הרועש העיקרי, לשתיית דרינק עם ידיד או ידידה באווירה אינטימית יותר וכדומה. ניתן למצוא גם מערכות ישיבה אותם ממקמים בפינות שונות של מקום האירועים, זולות אלו נועדו לשתיית קפה המוגש לאחר הארוחה יחד עם מנות אחרונות. פינות ישיבה אלו הן נמוכות והכיסאות שלהן מרופדים. השכרת כיסאות נעשית עם תכנון מסודר הכולל הזמנה זמן רב לפני האירוע. כך ניתן לבחור את אלו המתאימים והחברה המשכירה תשריין אותם. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת מוניטין בתחום.