תיקון שיאומי – כיצד בוחרים את המקום הנכון

מעבדה לתיקון מכשירי שיאומי

אחד ממכשירי הסלולר המצליחים ביותר בישראל בשנים האחרונות, הוא מכשיר שיאומי. מדובר על מכשיר סיני שזוכה להצלחה גדולה לא רק בישראל אלא בעולם כולו ולראיה, מדובר במותג הסלולר הרביעי הנמכר בעולם, זאת למרות שהחברה נוסדה רק בשנת 2010.

מאחר ומדובר במכשיר מאוד פופולארי בישראל, אז באופן טבעי, חלק גדול מהמעבדות שמתמחות בתיקון מכשירי סלולר, מתעסקות בין היתר גם בתיקון מכשירים מסוג זה. בין אם מדובר בכל מה שקשור למסכים, החלפת כפתורים, רכיבים פנימיים ועוד. מן הסתם, אותן מעבדות מתמחות בכל סוגי המכשירים שהחברה משווקת, כל הדגמים, וכל הסדרות.

השאלה הנשאלת היא, כיצד בוחרים מעבדה לתיקון שיאומי? האם יש צורך לבצע בדיקות מסוימות, האם יש צורך לבחון אלמנטים מסוימים לפני שאנחנו מחליטים לבחור מעבדה כזו או אחרת. לפני שאנחנו נבחן את הנושא לעומק, חשוב להדגיש, ההחלטה איפה לתקן את המכשיר תלויה בנו, אנחנו יכולים לפנות לחברה עצמה ולבדוק היכן המעבדות שלה והיכן היא ממליצה לנו לתקן, אך אנחנו יכולים גם לבחור במעבדה אחרת, קרובה יותר לאזור מגורינו או לאזור עבודתנו.

כיצד אנחנו בוחרים היכן לתקן את המכשיר שלנו?מעבדה לתיקון מכשירי שיאומי

על מנת להחליט היכן לבצע תיקון שיאומי, אנחנו צריכים לבחון פרמטרים מסוימים שיכולים להשפיע על איכות התיקון ובאופן כללי, יכולים להשפיע גם עלינו.

הפרמטר הראשון שאנחנו צריכים לבחון הוא, עד כמה המקום מתמחה בתיקון מכשירים שאינם מהמיינסטארים, במילים אחרות, מכשירים שאינם אייפון או סמסונג. אומנם מדובר במכשיר עם מערכת אנדרואיד, אך עדיין, עולה שאלה עד כמה המקום באמת מתמחה בתיקון מכשירים שאינם מהזרם המרכזי בהכרח.

הפרמטר השני, האם המקום מספק לנו רכיבים מקוריים והאם המקום בכלל קשור בצורה מסוימת לחברת האם, האם הוא קיבל אישורים והסמכות לתקן את מכשירי החברה.

הפרמטר השלישי צריך להיות קשור לשאלת האחריות שהחברה מעניקה על השירותים שהיא מבצעת וכן הוא צריך להיות קשור לעוד נקודה והיא שאלת העלויות ומשך זמן הטיפול במכשיר. תוך כמה זמן נקבל אותו בחזרה על מנת שנוכל להשתמש בו שוב.