שייט לים הבלטי – קרוז שאסור לפספס

שייט לים הבלטי

אם אתם מחפשים אחר דרך מקורית לחופשה, כדאי שתשימו לב לאחד מהיעדים הנחשקים ביותר ביום והוא הים הבלטי. כיום באמצעות שייט לים הבלטי ניתן ליהנות משייט במסלולים נפלאים תוך שהיציאה אל השייט מתחילה בשטוקהולם וקופנהגן שהן ערי נמל המאפשרות התחלת ההפלגה בצורה היעילה ביותר.

בנוסף חשוב לדעת כי שייט בים הבלטי מאפשר חופשה שכוללת גם הפלגה, אך גם סיורים וטיולים מאורגנים במגוון מדינות שבהן עוגנים, תוך קבלת חופשה שבה הכל כלול במחירים אטרקטיביים במיוחד.

שייט לים הבלטי

אבל מדוע אסור לפספס טיול כמו שייט בים הבלטי?

הים הבלטי מאפשר מסלול טיול וחופשה מיוחד במינו אשר כולל שלל מסלולים שמארגנות ומתכננות חברות השייט השונות. כיום ניתן ליהנות מקרוז חוויתי במיוחד אשר אורך בין שבוע לשבועיים כאשר אל הקרוז יוצאים משטוקהולם ומשם ניתן להגיע אל בילויים בשלל ערים ביניהם: סנט פטסבורג, טאלין, הלינסקי ועוד.

ההפלגה כוללת בתוכה שלל חניות, עגינות ואטרקציות שבהן חופים מרהיבים, תצפיות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר, שלל חוויות, טיולים מודרכים, וטיולים בכפרים ובעיירות ציוריות אשר מותירות על המטיילים רושם רב.

מה כולל שייט? האם זה כמו מלון?

רבים רוצים לדעת האם שייט בים הבלטי באונייה מאפשר את כל היתרונות של מלון. ואכן שייט מסוג זה כולל את כל מה שמלון מציע על מנת להנעים את שיהות האורחים, כאשר באונייה מתארחים על בסיס פנסיון מלא שכולל אוניית פאר שבה יש את כל מה שצריך לנופש נפלא החל ממזנון עשיר, ארוחות מלאות ועד מופעים אומנותיים שמיועדים לקהל הרחב.

אחת המטרות בשייט מסוג זה היא הכרות עם יעדים חדשים בעלי נופים עשירים ומראות שלא רואים בכל יום. היעדים הם כאלה שטומנים בתוכם אוצרות טבע, ושלל בעלי חיים ייחודיים שלא ניתן לראות בכל מקום. עוד בשייט ניתן להגיע אל מבנים מפוארים, טירות וארמונות אשר ניתן למצוא רק באירופה.

מתי כדאי לצאת לשייט בים הבלטי?

אל שייט מסוג זה כדאי לצאת בעיקר בעונות האביב והקיץ כאשר החודשים הפופולאריים הינם בחודשי מאי יולי ואוגוסט. בחודשים אלה ניתן ליהנות מהשמש הנעימה ומביקור ביותר מ 6 ערים הנמצאות סביב לים הבלטי.

בנוסף טיול בחודשים מאי עד סוף ספטמבר נחשב מומלץ במיוחד משום שבחודשים אלה הים שקט ורגוע, ונעים לשוט על אונייה בחודשים אלה.

אז למי כדאי לצאת אל השייט?

קרוז בים הבלטי מתאים למגוון סוגי האוכלוסייה החל ממשפחות, זוגות, גמלאים, ועוד. באמצעות שייט בים הבלטי ניתן ליהנות מחופשה מושלמת וניתוק מוחלט מחיי היום יום.

המסלולים שכוללים עגינה בשלל ערים נפלאות כמו שטוקהולם, אוסלו, קופנהגן, סנט פיטסבורג ועוד, מאפשרים בדרך כלל הפלגה משעות הבוקר המוקדמות עד לצהריים אל היעד ומשם עגינה וסיורים מאורגנים או זמן חופשי במקום אשר בו עוגנים.

לסיכום, שלל חוויות, נופים, אטרקציות, נהרות, ימים, בעלי חיים ייחודיים ועוד – כולם הופכים את הים הבלטי לים שכיף לשייט בו, תוך עגינה בערים שכיף ואגדי לתייר בהן.