שיטות לחיסכון בכסף שלכם באמצעות הסלולרי

הכסף שלנו הולך ישר למשכנתא או לקניות שוטפות והוצאות רבות, אבל מה עם איזו חופשה קטנה, מתנה לעצמכם או לבן או בת הזוג. חשוב לדעת איך לחסוך כסף כדי שיישמר לנו עבור מותרות והנאות החיים, לחיסכון של קנייה של בית ביום מן הימים, או לכל יום סגריר.

לדוג' במידה ואתם רוצים להצטרף לחברת תקשורת או לרכוש פלאפון חדש בצעו השוואת מחירי סלולר, תבדקו חברות שונות שמציעות מבצעי טריפל ועוד. אז איך בכל זאת עושים זאת? ואיך הסלולר הקטן הזה יכול לעזור לנו?

תתחילו בקטן                                                                                                                             

עשו רשימה בסלולר שלכם של הדברים שאותם אתם רוצים להשיג לפי סדר עדיפות. תייקו את כל המסמכים שמגיעים אליכם בדואר וצלמו בסלולר. ומדי שבוע הקדישו להם תשומת לב ושלמו מה שצריך כולל את הקנס שקיבלתם על חנייה ושכחתם לשלם ומחקו לאחר מכן אותם מהסלולר. באופן כזה אתם לא משאירים זנבות של תשלומים.

תבדקו לעומק תשלומים והוצאות                                                                                            

אנחנו נוטים להוציא כסף רב על מגוון דברים ביום יום כמו הוצאות תקשורת , פלאפון וכו'. אנחנו לא עוצרים לרגע לעשות השוואת מחירי סלולר או לשאול אם יש הנחה או אולי מגיעה לכם הנחה כלשהי, אולי משהו שאתם נוהגים לשלם עליו בקביעות הוא בכלל יקר וניתן למצוא משהו זול יותר. תתחילו לבדוק כל תשלום עליו אתם משלמים באופן קבוע, ובדקו איך ניתן למזער הוצאות אלו. 

מעקב אחר כסף מזומן                                                                                                            

הכסף שאנחנו מושכים מהכספומט הוא כסך נזיל ונגמר בין רגע ואין לנו מושג לעיתים על מה- תרשמו. תתחילו לעשות רשימה של כל הוצאת מזומן. ניתן לעשות את זה גם באמצעות אפליקציה בסלולר! אתם תגלו להפתעתכם שלאחר חודש של רישום אתם תפחיתו משמעותית את ההוצאות שלכם.

דוח של הוצאות והכנסות                                                                                                               

דוח זה הוא למעשה רשימה שדורשת זמן קצר מדי יום ואימוץ הרגל חדש בחייכם שיכול להתבצע על הסלולר שלכם, גם על ידי אפליקציה שתוכלו להוריד שממיינת הוצאות והכנסות, וגם על ידי רישום פשוט. כך תבטיחו מעקב יום יומי של הוצאות מול הכנסות, ומדי חודש תקבלו מאזן מדויק ומהימן של מצבכם הכלכלי.