לימודים באוניברסיטה ישראלית

study in Israel

לימודים במדינה זרה לא תמיד קלים. ההתאקלמות במקום החדש עשויה לארוך זמן, הבירוקרטיה עשויה להעיק ולהציק לאורך כל הדרך וכמובן קשיי השפה הם דבר שאנחנו לא יכולים להתעלם ממנה.

בכל זאת אנחנו עדים לכך כי בכל שנה מבקשים עוד ועוד סטודנטים מכל העולם להגיע לישראל לרכוש דווקא בה את ההשכלה הגבוהה.

אלו שבוחרים להגיע לאוניברסיטת בר אילן נהנים מתנאים מיוחדים בתוכנית study in Israel.

באוניברסיטת בר אילן מרפדים את הדרך…

באוניברסיטת בר אילן נעשים כל הזמן מאמצים להקל ולרפד את דרכם של הסטודנטים העולים. קיימת מודעות לכל הקשיים העוברים על העולים. אם זו ההתאקלמות בחברה שונה שלא הייתה מוכרת להם עד כה ואם אלו הם הקשיים עם שפה פחות מוכרת ומדוברת עבורם. ברור כי גם המנטליות השונה מקשה עליהם ומעל הכול הבירוקרטיה הסבוכה שמערימים עליהם קשיים נוספים ומיותרים. באוניברסיטה ישנו צוות מיוחד המטפל בכל הצרכים והבעיות אותם מנינו לעיל. זאת מתוך מחשבה כי כאשר הסטודנט לא יהיה עסוק בכל הדברים מסביב, הוא יצליח להשתלב מהר יותר ולהצליח גם בלימודיו.

לא משאירים את העולים בבועה שלהם

הכי קל זה להשאיר כל קבוצת עולים בחברה שלהם ולאפשר להם לשקוע בבועה משלהם. אך בגלל שלא מדובר בדבר נכון, לא מחפשת לה האוניברסיטה חיים קלים. היא עמלה כל העת לטפל בעולים, היא דואגת כי הם יקבלו את כל מה שהם צריכים, מסייעת להם להשתלב בלימודים ולהתערות בחברה הכללית באוניברסיטה. סטודנטים הזקוקים לתגבור בלימודי השפה העברית, מופנים אל הקורסים המתאימים כאשר המטרה היא לשלב אותם בחברה הישראלית, על כל הניואנסים שלה.

32,000 סטודנטים – לא טועים!

אם נתבונן בהיקפים העצומים של האוניברסיטה, במספר הגבוה שך הסטודנטים שכבר עברו דרכה, בהצלחות שלה משך השנים, נוכל בהחלט לקבל את האינדיקציה בדבר היכולות של האוניברסיטה וביחס להצלחות שלה.

הסטודנטים הרבים שעברו דרכה משך 65 שנות קיומה, מעידים יותר מכל על אוניברסיטה מקצועית, על אוניברסיטה עם הסגל הכי מנוסה ומקצועי ועל מקום של כיף וחיוניות.

כי באוניברסיטת בר אילן יודעים כי רק בצורה כזו ניתן להצליח בלימודים.