מסחר בבורסה האמריקאית

מסחר בבורסה האמריקאית

לא מעט אנשים בוחרים לסחור כיום בשוק ההון. מדובר במסחר אשר יכול להניב רווחים נאים לאדם אשר יודע כיצד לבצע אותו. על אף שרבים מהסוחרים סוחרים אך ורק במגרש הביתי שלהם, הלא הוא שוק ההון הישראלי, ישנם סוחרים אשר מבינים כי מסחר בשוק ההון האמריקאי יכול להיות ריווחי לעיתים אפילו יותר ממסחר בשוק ההון הישראלי. לכאורה, מדובר במסחר אשר יכול להרתיע לא מעט סוחרים ישראליים. שוק ההון האמריקאי דורש התנסות בשפה האנגלית וידע רב בכל מה שכרוך בתחום מסחר זה. אולם, מכיוון שמדובר במסחר גלובלי, לא מעט מהחברות האוחזות במניות באמריקה, אשר ניתן לסחור בהן במסגרת המסחר בשוק ההון, הינן חברות המוכרות לישראלים היטב. לכן, כיום כל סוחר בשוק ההון הישראלי, יכול להתחבר על ידי ברוקר לתוכנית למסחר בשוק ההון האמריקאי וליהנות משלל יתרונות שיש במסחר זה וכמובן, להרוויח מכך לא מעט.

ג' טי ג'י מרקטינג כלים פיננסים לעסק

כיצד סוחרים בבורסה האמריקאית

כאמור, לא מעט אנשים העוסקים במסחר בשוק ההון הישראלי, נרתעים מלנסות לפרוץ את גבולות המסחר בשוק זה ולנסות לסחור גם בבורסה האמריקאית. אולם, על אף שמדובר בדבר לכאורה לא מוכר ולכן מרתיע ומפחיד, הלא שכיום באמצעות תוכנה למסחר בבורסה האמריקאית ניתן ליהנות ממסחר קל ונוח בבורסה האמריקאית. לא פעם לאחר שמתחילים לסחור בבורסה האמריקאית, מדובר במסחר קל, נוח ופשוט יותר ממסחר בשוק ההון הישראלי. מדובר בתוכנה המאפשרת זיהוי של מניות בעלות פוטנציאל ולמכור אותן עוד בטרם רוכשים אותן. מדובר בפעולה אשר לגיטימית ביותר כאשר מדובר בבורסה האמריקאית וכאשר מבצעים אותה בצורה נכונה, הרי שניתן להרוויח מכך לא מעט. זיהוי חברות שעתידות ליפול בעתיד, רכישת מניות שלהן ומכירתן, יכולה בהחלט להוות רווח כלכלי משמעותי לכל סוחר בבורסה האמריקאית.

עם General Trade סוחרים נכון בבורסה של האמריקאים

היתרונות במסחר בבורסה האמריקאית

כאמור, מסחר בבורסה האמריקאית בהחלט יכול להיות מסחר ריווחי מאוד גם עבור סוחרים בישראל, כאשר יודעים לבצע אותו בצורה נכונה. למסחר בבורסה האמריקאית יתרונות רבים. מלבד שיטת המסחר המאפשרת למכור מניות עוד בטרם רוכשים אותן, הרי ששעות המסחר בבורסה האמריקאית הם שעות נוחות מאוד לכל סוחר ישראלי, המעוניין לשלב את המסחר יחד עם עבודתו. המסחר בבורסה האמריקאית מתבצע בין השעות 18:00 ל23:00 על פי שעון ישראל ולכן, סוחר ישראלי יכול לעבוד את יום העבודה הרגיל שלו ולהתעסק במסחר יומי בשעות הפנאי שלו. כמו כן, בתוכנה למסחר בבורסה האמריקאית, לכל סוחר יש אפשרות הגנה על עצמו. כאשר הסוחר מבין כי מדובר בהשקעה כספית משמעותית מדי במהלך המסחר אשר הוא איננו יוכל לעמוד בה, הרי שבאמצעות פקודה הגנה של התוכנה הקרויה: סטופ, הוא יכול להפסיק ולצאת משותפויות או עסקים בשווי כפי משמעותי מאוד, בסכום נמוך יחסית.