אורי לופוליאנסקי איש החסד

אורי לופוליאנסקי איש החסד

אורי לופוליאנסקי הוא איש חזון אשר צפה את העתיד והשפיע על חייהם של מיליונים במדינת ישראל. אך אורי הוא גם איש ביצוע מן המעלה הראשונה אשר הצליח להגשים את חזונו וחלומו ולהביא לידי ביטוי את אחד ממפעלי החסד הגדולים ביותר בחברה הישראלית לידי ביטוי. רק השילוב הזה בין חזון ומעשה היו יכולים ליצור את העמותה החשובה ביותר בישראל והיא עמותת יד שרה. רק תחשבו על כך כי בעבר אנשים שהיו צריכים קביים, כיסאות גלגלים, מכונת שאיבה ליולדת, ועוד ועוד ציוד רפואי היו צריכים לקנות אותם במיטב כספם ותבינו את המשמעות העצומה של ארגון יד שרה. אין ספק כי מדובר במפעל מדהים אשר יצר שינוי אמתי בחברה הישראלית, שיפר את איכות חייהם של רבים, והעלה את תוחלת החיים של אלפים רבים.

כיצד ארגון יד שרה שינה את החברה הישראלית?

מעטים האנשים אשר שינו את החברה הישראלית מן הקצה אל הקצה כמו שעשה אורי לופוליאנסקי. באמצעות העמותה שהקים אורי נגע בחייהם של מאות אלפים ושיפר את חייהם בצורה דרמטית. אורי יצר אפקט דומינו מדהים אשר רבים מנסים לחקותו ומקימים עוד ועוד עמותות המנסות להקל על מצבם הרפואי של אזרחי ישראל. העובדה כי עמותת יד שרה הפכה להצלחה מסחררת והיא בעלת השפעה אדירה על החברה הישראלית הפיחה ברבים תקווה כי גם הם יכולים לחולל שינוי ואנו רואים כי תודות להקמה של ארגון יד שרה על ידי אורי עוד ועוד עמותות קמו. כך עמותה אחת או יותר נכון להגיד אדם אחד שינו את החברה הישראלית ויצרו שינוי מהותי, עמוק ורב משמעות אשר יהיה נוכח בחיינו במשך שנים ארוכות.

מה העתיד צופן לארגון יד שרה?

כבר כיום עמותת יד שרה בניהולו של אורי לופוליאנסקי היא אחת העמותות הגדולות ביותר בישראל ויש שיגידו הגדולה ביותר. אך אורי אינו נח על השמרים וכאיש חזון הוא רוצה להגדיל את העמותה עוד ועוד להגיע לעוד ישובים מרוחקים ולתת לאזרחי ישראל אפשרויות לקבל ציוד רפואי נוסף.