הסעות VIP

הסעות VIP

אם אתם עומדים לקבל ארצה אורח חשוב ורוצים להעניק לו את חוויית האירוח האולטימטיבית, חשוב לפנות אל הגורמים האמונים על מתן שירות מקצועי בכל שלב. ההסעות מתבצעות על ידי צוות מקצועי ומנוסה בעל ניסיון של שנים רבות בתחום האבטחה, הליווי, ההסעות והמיגון. שירותי הסעות VIP מהווים אלמנט חשוב באבטחת אישים חשובים ובמקרים של צוך בליווי אישי וממוגן.

בטיחות מקסימלית

על מנת להבטיח את ביטחונם האישי של האורחים, חברת ההסעות מעמידה לרשות האורחים רכבים ממוגני ירי ברמת הבטחון הגבוהה ביותר. רכבי הביטחון משתייכים לצי מכוניות ממוגן ירי שעמד במבחני בטיחות ונבחר בקפידה במטרה להעניק חוויה בטיחותית מקסימלית. כל אחד מהרכבים המשתייך לצי עמד במבחני בטיחות בינלאומיים ומצויד ברמת האחזקה הגבוהה ביותר.

תחזוקה לשימור הבטיחות

על מנת להבטיח את בטיחותם של הנוסעים, כל אחד מהרכבים נבדק לפני כל נסיעה ועובר בדיקות תקינות מדי כמה חודשים על מנת לוודא שהרכב עומד בכל הדרישות.

הכנת הצוות והכשרתו

כשטובת האורח עומדת אל מול עיני החברה, בין האלמנטים המשמעותיים ביותר ליצירת בטחונו של הנוסע הוא ההכשרה המתאימה של צוות הנהגים והמאבטחים. לפיכך, כל אחד מחברי הצוות עובר הכשרה קפדנית וקורסים מקצועיים המאפשרים לו להיות מעודכן בנהלים הנדרשים ומתורגל בכל מקרה של צורך בהפעלת אמצעים נוספים.

הרכבים המושכרים לשירות האורחים ממוגנים וכוללים שמשות עבות, חסינות מפני יריות וציוד קשר מלא המחובר לשירותי המשטרה ומוקדי אבטחה אחרים.

על מנת להעניק חוויה בטיחותית מלאה, צוות החברה מלווה את האורחים החל מרגע הנחיתה, עם קבלת פנים בדלת היציאה מהמטוס, דרך הליווי לרכב וההסעה אל האתר המיועד, ליווי מהרכב עד לתוך האתר ואבטחה מרבית של אנשי צוות בעלי ניסיון רב שנים בתחום.

הודות לניסיון רב השנים בתחום, הצוות וצי הרכבים מותאמים להסעת קבוצות גדולות או אורחים ספורים, בליווי אבטחה מתאימה בכל סדר גודל. על מנת להעניק חווית שירות מלאה, החברה מספקת שירותים של איתור מקומות לינה מתאימים בהתאם לאתרי היעד, שירותי אחסנה של ציוד, פתרונות אירוח שונים, הזמנת כרטיסי טיסה מבעוד מועד ועוד.