יאכטות להשכרה

יאכטה להשכרה

הפלגה על יאכטה מסמלת עבור רבים את ההתנתקות האולטימטיבית מענייני היום השוטפים. הפלגה בת מספר שעות מהווה עבורם ניקוי ראש טוטאלי וכאשר מדובר על שיט בין מספר ימים, אזי מדובר על חופשה אמיתית יחד עם האנשים הקרובים ביותר. בדרך להגשמת חלום השיט עומדים שני אלמנטים עליהם יש צורך להתגבר. האחד הוא שהשטתה מחייבת רישיון משיט, והדבר השני הינו שעלויות רכישתה ותחזוקתה הינן גדולות. בנוסף לעלות הרכישה, יש צורך בהוצאות תחזוקה רבות כולל תשלום עבור עגינה במעגן ועוד.

לטובת כל אלו המתקשים בעמוד בתנאים אלו קיים שירות של השכרת יאכטות לשעות או לימים. ניתן לקבל אותו עם ובלי משיט. ניתן לשוט לאורך חופי הארץ או למקומות אחרים בים התיכון דוגמת קפריסין, יוון, טורקיה ואף רחוק יותר. מי שמבקש להשיט את היאכטה עצמאית חייב להציג רישיון סקיפר על מנת שההשכרה תוכל להתאפשר. יחד עם זאת, רבים מבקשים יאכטות להשכרה עם סקיפר לטובת שיט באירועים מיוחדים וחגיגיים דוגמת ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבת רווקות, ימי גיבוש חברתיים ועוד.

לאנשים אשר רוצים לחוות את הים מקרוב במסגרת הפלגה רומנטית ואחרת מוצעות שפע של חבילות אשר כולן מבטיחות הנאה מרבית. ניתן לצאת לשיט עם זריחה או לעת ערב לפני רדת השמש. כך, לראות את השמש נעלמת באופק וליהנות מרגעים שקטים אשר רק סביבת ים רגוע יכולה לספק. כמובן, שבכל שיט כזה יהין סוגי מזון שונים ושתייה על פי בחירה. החל משתיית אלכוהול, עם נשנושים ומנות מיוחדות ועד לארוחות מושקעות אותן מכינים שפים ידועים. צוות היאכטה ישרת את האורחים מרגע עלייתם לסיפון ועד לירידה לרציף.

ניתן להזמין יאכטות בגדלים שונים בהתאם לכמות האורחים המוזמנת. יאכטות להשכרה מצוידות בכל האלמנטים הדרשים לשיט בטוח וכייפי. הסקיפר הינו בעל ניסיון רחב בכל נושאי הים. ניתן לקבל הדרכה והסברים על השייט והמראות הנפרסים בקו החוף. ומעל לכל, ליהנות מהשקט שהים מספק, ממראות  הגלים, ממעוף השחפים  ומהחברה הנעימה.  כל אלו בעלויות סבירות המתאימות לכל כיס. חווית שיט חד פעמית תיזכר לשנים רבות על ידי כל משתתפיה.