צימרים בצפון

מיטה - צימרים בצפון

אזור הצפון, נחשב מאז ומתמיד לאזור המבוקש לחופשה בארץ בקרב משפחות וחברים המעוניינים לצאת לחופשה שיש בה אטרקציות ונוף ירוק מרהיב, אגמים, מעיינות ונחלים. אנשים רבים יעדיפו חופשה בסגנון כפרי באמצעות חיפוש אחר צימרים בצפון. ראשית מדובר על חופשה חסכונית וחווייתית הרבה יותר מאשר בתי מלון יוקרתיים, היות וניתן לשכור צימר עבור משפחה שלמה ולשלם עליו על בסיס יומי ולא על פי מספר השוהים בו.

ניתן למצוא צימרים בצפון עם מתחמי אירוח גדולים יותר, למשל אם מדובר על משפחות גדולות. ניתן לראות כי קיים טווח רחב של מחירים ולמצוא את רמת המחירים הרצוי  לכם לפי התקציב שלכם. בעבר, הצימרים באזור הצפון ושאר האזורים בארץ, שימשו רק ללינה,אך היום ניתן למצוא מתחמי ספא, בריכת שחייה גדולה ועוד אטרקציות  שגורמים לרבים להגיע אל הצימרים.

צימרים גם לשומרי שבת וחג

מיטה - צימרים בצפון

ישנם כל מיני אתרים שבהם מציעים צימרים בצפון, שיכולים להתאים גם לציבור הדתי או המסורתי. למשל על פי הפירוט, תוכלו למצוא אם יש מייחם לשבת, פלטה, בית כנסת הנמצא באזור ועוד. יש שמחפשים אטרקציות כאשר הם נוסעים לצימר לחופשה ולכן, מתחמי צימרים רבים, יציעו אטרקציות רבות בהנחה לאורחי הצימר. למשל רפטינג, ספורט אתגרי, רכיבה על סוסים, נהיגה בטרקטורונים, קיאקים ועוד. יש כאלה שיגיעו רק ליהנות מהצימר אך יש שיחפשו כל העת פעילויות שונות באזור הצפון שיש בו כל כך הרבה מה לראות ולעשות ולהתפעל מחדש.

צימר עם ג'קוזי או צימר בסגנון יפני?

בשל ריבויים של צימרים בצפון ישנה תחרות רבה וכן סגנונות רבים של מתחמי צימר. אם למשל צימר עם ג'קוזי פרטי בכניסה אל הצימר, צימר בסגנון יפני עם פגודה ומעיין חם כמו ג'קוזי בסגנון יפני, צימרים בסגנון כפרי עם אח, כך שניתן יהיה ליהנות גם בתקופת החורף ועוד. הדבר הטוב בצימרים באזור הצפון, שניתן לנסוע לנופש בכל עונות השנה. למשל אם אתם מעוניינים לגלוש על השלג בהר החרמון, תוכלו למצוא צימרים הקרובים אל הר החרמון ולינות מחופשה חווייתית עם בן או בת הזוג או עם המשפחה כולה. כדאי להתעניין לפחות שבוע לפני החופשה ולמצוא את הצימר שעשוי להיות אידיאלי עבורכם.